chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu
Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » osuszanie ścian » Nowy produkt i technologia z Atlasa

Nowy produkt i technologia z Atlasa

09.03.2011
Po ponad rocznych testach z wykonawcami na różnych inwestycjach, jesienią ubiegłego roku firma Atlas zakończyła prace nad nową technologią oraz nowym tynkiem.

Atlas z początkiem sezonu wprowadza do oferty innowacyjny tynk mineralny Cermit MN, tylko do nakładania metodą natryskową. To nowość na rynku nie tylko w produktach, ale i technologii.

REKLAMA:


Istota nowości polega na maszynowym nakładaniu tynków na elewacje oraz produkcie, który został specjalnie opracowany to tej technologii. To odpowiedź na zapotrzebowanie wykonawców, którzy w znaczący sposób wpłynęli na końcowy efekt produktu.

Chemia budowlana - Nowy produkt i technologia z Atlasa
Chemia budowlana - Nowy produkt i technologia z Atlasa


Nowa metoda pracy znacząco przyspiesza prace, zmniejsza zużycie tynku i ułatwia wykonawstwo. Zakończone testy, przeprowadzane wspólnie z wykonawcami, dały bardzo dobre efekty, z których, co najważniejsze, zadowoleni są sami testujący. Do współpracy poprosiliśmy dwie firmy sprzedające agregaty tynkarskie – powiedział nam Przemysław Michalski. Dzięki wspólnym wysiłkom powstał produkt a zarazem innowacyjna technologia, co do której mamy pewność, że tynk daje dobrze się aplikować

Wykonywanie prac w nowatorskiej technologii zmniejsza zużycie tynku o połowę.
Do tynkowania obiektu metodą natrysku wystarczy tylko trzech pracowników i co równie ważne, prace można przerwać, a następnie przystąpić do jej kontynuowania w dowolnym momencie czasowym, bez uszczerbku dla wyglądu elewacji. Metoda znacznie obniża czas pracy i może być zastosowana na tynkach już istniejących.

Więcej na ten temat: NOWA TECHNOLOGIA W BUDOWNICTWIE

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale tematu miesiąca:

Osuszanie ścian

Wszytkie artykuły tematu
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt