chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu
Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » łazienka » Skuteczny sposób na zatkany odpływ

Skuteczny sposób na zatkany odpływ

13.12.2010
Właściwe działanie kanalizacji zależy od jej prawidłowej budowy, jednak nawet najlepiej zaprojektowana instalacja może się zatkać. Zastosowanie dedykowanych środków do udrażniania to szybki i skuteczny sposób na pozbycie się uciążliwych zatorów w kuchennym zlewie, czy w łazienkowych odpływach.

Chemia budowlana - Środek do udrażniania odpływów marki HG Fot.: HG
Środek do udrażniania odpływów marki HG Fot.: HG
Warunkiem bezawaryjnego działania kanalizacji są odpowiednie średnice rur oraz spadki umożliwiające skuteczne odprowadzanie wody. Jednak w trakcie codziennego użytkowania wanny, umywalki czy kuchennego zlewu do odpływu dostają się substancje i przedmioty powodujące powstawanie zatorów. Kawałki opakowań, włosy, resztki jedzenia czy zużyty olej mogą być przyczyną trudnego do usunięcia zatoru. Jednym z pierwszych sygnałów, że rury kanalizacyjne są niedrożne jest wolne spływanie wody. Zanim odpływ zostanie całkowicie zablokowany, warto sięgnąć po jeden z dedykowanych środków HG kuchenny środek do udrażniania zatkanego zlewu lub HG środek do udrażniania odpływów kanalizacyjnych i szybko pozbyć się problemu.

REKLAMA:


Udrażnianie zlewu kuchennego


HG kuchenny środek do udrażniania zatkanego zlewu dzięki zawartości naturalnych enzymów i mikrobów rozpuszcza uciążliwe zatory z zalegających w rurach resztek pożywienia i tłuszczu. Jest bezpieczny dla środowiska naturalnego gdyż ulega całkowitej biodegradacji. Przed zastosowaniem preparatu, należy usunąć jak najwięcej wody z umywalki. Następnie wlać około 300 ml środka do odpływu i odczekać kilka godzin. HG kuchenny środek do udrażniania zatkanego zlewu może być stosowany do wszystkich rodzajów przewodów odpływowych oraz zbiorników septycznych.

Chemia budowlana - Środek do udrażniania odpływów marki HG Fot.: HG
Środek do udrażniania odpływów marki HG Fot.: HG

Udrażnianie odpływów w łazience


HG środek do udrażniania odpływów kanalizacyjnych jest cięższy od wody, dlatego szybko dociera do zablokowanych miejsc. Dzięki unikalnej recepturze rozpuszcza zatory, które są następnie usuwane pod wpływem ciśnienia wody. Do zablokowanego odpływu należy wlać około 300 ml środka i odczekać pół godziny. W przypadku mocno zatkanych rur zaleca się napełnić wannę lub zlew ciepłą wodą, nalać środek i odczekać kilka godzin. HG środek do udrażniania odpływów kanalizacyjnych może być stosowany do każdego rodzaju odpływów. Nie uszkadza plastikowych rur ani gumowych uszczelek.

Producent: HG INTERNATIONAL B.V.
HG ŚRODEK DO UDRAŻNIANIA ODPŁYWÓW KANALIZACYJNYCH cena detaliczna: 19,99 zł / 1 l
HG KUCHENNY ŚRODEK DO UDRAŻNIANIA ZATKANEGO ZLEWU cena detaliczna: 29,90 zł / 0,5l

Autor: HG Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale tematu miesiąca:

Łazienka - tapety, farby czy tynki?

Wszytkie artykuły tematu
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt