chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu
Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » kleimy gres » EKOR 15 GRANDE FLEX

EKOR 15 GRANDE FLEX

15.03.2010
Chemia budowlana - EKOR 15 GRANDE FLEX<br />
EKOR 15 GRANDE FLEX to szara zaprawa klejowa na bazie wysokowytrzymałych cementów, wyselekcjonowanych kruszyw. Zawiera dużą ilość żywic syntetycznych i specjalnych dodatków.

Została opracowana do klejenia szczególnie gresu porcelanowego i szkliwionego.
Po wymieszaniu z wodą jest klejem o doskonałej obrabialności i tiksotropii, dobrej elastyczności i dobrej przyczepności do wszystkich typów podłoża, także do starych podłoży i okładzin ceramicznych.
Zastosowana w pionie nie spływa i nie powoduje osuwania się płytek. Wydłużony czas schnięcia otwartego pozwala na bezpieczne użycie także w klimatach ciepłych i wietrznych. Duża odkształcalność stwardniałej zaprawy niweluje ruchy silnie obciążonych podłoży. Jest wodo- i mrozoodporna.
Przeczytaj również: Klej do luster EXPERT LINE
REKLAMA:


Zastosowanie


Zaprawa jest przeznaczona do klejenia wszystkich typów płytek ceramicznych, terakoty, płytek gresowych, klinkierowych, kamionkowych, szczególnie zalecana do gresu porcelanowego i szkliwionego o dużych formatach oraz do kamienia naturalnego, płyt żywicznych i kompozytowych (niewrażliwych na przebarwienia), na podłoża takie jak beton, keramzytobeton, beton komórkowy, cegły ceramiczne i silikatowe, tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe. Można stosować na istniejące okładziny naturalne, ceramiczne szkliwione i nieszkliwione (tzw. „klejenie płytka na płytkę”). Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, na podłogi i ściany, na podłoża trudne i nietypowe jak ogrzewanie podłogowe, hydroizolacja w zbiornikach i basenach, na tarasach, balkonach np. z EKOR 71 lub EKOR 72(ANTOL FLEX 2K) oraz na posadzki przemysłowe w garażach, magazynach itp.

Opakowanie: worek 25 kg.

Paleta: 40 worków.
Autor: Torggler - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale tematu miesiąca:

Kleimy gres

Wszytkie artykuły tematu
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt