chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu
Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » farba w salonie » BONDEX Elewacja

BONDEX Elewacja

13.05.2011
Dyrup poszerzył właśnie paletę farby do ścian zewnętrznych, BONDEX ELEWACJA, o cztery modne i eleganckie kolory – Cyrkon, Krzemień, Granit i Marmur.

Chemia budowlana - BONDEX Elewacja
Wprowadzony na rynek w roku 2009, produkt dostępny był najpierw w sześciu kolorach standardowych, w kolorze białym i bazie umożliwiającej uzyskanie ok. 1000 kolorów. W kolejnym roku, producent dodał 2 nowe kolory – Celestyn i Kalcyt. Obecnie, BONDEX ELEWACJA to 12 kolorów idealnie wpasowujących się w najnowsze trendy dekoracyjne, a jednocześnie pozostających wiernymi klasyce.
REKLAMA:


BONDEX ELEWACJA jest akrylową farbą przeznaczoną na wszelkie podłoża mineralne, szczególnie na zewnątrz, ale polecana jest również do pomieszczeń wilgotnych.

Chemia budowlana - BONDEX Elewacja
Dzięki niskiej nasiąkliwości i doskonałej odporności na działanie czynników atmosferycznych, BONDEX ELEWACJA tworzy barierę ochronną przed penetrowaniem ścian i murów przez wodę oraz zabezpiecza przed ekstremalnymi i zmiennymi warunkami. Jest paroprzepuszczalna (konserwuje strukturę ścian, umożliwia oddychanie podłoża – 176g/m2 x 24h), zmywalna, odporna na ścieranie. Gwarantuje trwałość koloru, a wysoka siła krycia zapewnia efekt juz po nałożeniu jednej warstwy.

Farba BONDEX ELEWACJA została wyróżniona w konkursie „Produkt Wykonawcy 2010”, organizowanym przez Wydawnictwo Publikator, wydawcę magazynu „Fachowy Wykonawca”.
Przeczytaj również: weber.ton color
Autor: Dyrup - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale tematu miesiąca:

Farby ścienne

Wszytkie artykuły tematu
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt