chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu
Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
Chronimy fundament
artykuł wprowadzający
Ściany fundamentowe, to element konstrukcyjny budynku narażony na bezustanny kontakt z wodą gruntową i wilgocią. W wyniku tak zwanego podciągania kapilarnego, wilgoć ta może przenikać do wnętrza obiektu powodując poważne uszkodzenia. Aby należycie zabezpieczyć się przed taką sytuacją i uniknąć niepotrzebnych kosztów związanych z usuwaniem szkód, trzeba zapewnić fundamentom solidną ochronę.

Farba Akrylowa FA

Farba akrylowa do dekoracyjno-ochronnego malowania elewacji budynków

  właściwości  

  zastosowanie  

Farba Akrylowa FA służy do dekoracyjno-ochronnego malowania elewacji budynków. Może być także wykorzystana do zastosowań wewnętrznych. Farbę można stosować nawierzchniowo na tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, beton, gazobeton, cegłę, kamienie, wyprawy akrylowe i mineralne, szpachlówki, tapety. Farba odporna jest na działanie czynników atmosferycznych takich jak promieniowanie słoneczne, temperatura, woda. Zastosowane wypełniacze powodują zwiększoną odporność powłoki na mikroorganizmy. Farba jest ekologiczna i nietoksyczna. Tworzy powłokę matową, gładką, bez zmarszczeń i spękań.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Jesteś w dziale tematu miesiąca:

Chronimy fundament

Wszytkie artykuły tematu
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt