chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Taśmy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Taśmy, folie, siatki

Czytaj więcej chemia budowlana -
sposób wyświetlania:
Taśmy, folie, siatki - nowości produktowe

Firma Blue Dolphin Tapes wprowadziła do swojej oferty nową Taśmę Ochronną.

Taśma firmy Blue Dolphin RUDA to doskonałe maskowanie i ochrona.

Taśmy, narożniki i mankiety uszczelniające to nowe akcesoria w systemie Knauf Hydro Flex, które zapewniają szczelność hydroizolacji w newralgicznych miejscach, zagrożonych powstawaniem pęknięć - na krawędziach ścian i podłóg, w narożach oraz wzdłuż przebiegu dylatacji.

Pierwsza taka taśma na polskim rynku

Oferta KREISEL wzbogacona została o folię w płynie zewnętrzną – FOLBIT EXTRA 805. Produkt posiada te same cechy, co produkt wewnętrzny – FOLBIT 800 oraz jedną dodatkową – mrozoodporność. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie jej na zewnątrz pomieszczeń.

Najnowsza propozycja BOLIX, elastyczna, butylowa taśma uszczelniająca (BOLIX HYDRO-TBS), stosowana jest przy wykonywaniu zabezpieczeń wodochronnych z mas hydroizolacyjnych w tzw. miejscach krytycznych.

Klej do EPDM i taśm okiennych - idealny do energooszczędnego montażu warstwowego

Fakt, że budynek posiada izolację termiczną nie musi oznaczać, że konstrukcja ta jest dobrze zabezpieczona przed stratami energii cieplnej

W ofercie KOESTER Polska od początku 2015 roku dostępne są membrany dachowe KÖSTER TPO

Z początkiem listopada 2014 BlueDolphinTapes wprowadził na rynek Taśmę maskującą 3-dniową

W miejscach występowania szczelin dylatacyjnych, przy przejściach rurowych czy na połączeniach powierzchni poziomych z pionowymi…

Blue Dolphin Tapes wprowadziła do swojej oferty nową taśmę do folii paroizolacyjnej HYBRID TAPE.

BOLIX HD EXTREME należy do rodziny systemów termoizolacji BOLIX HD, stworzonych do ocieplania budynków narażonych na różne rodzaje oddziaływań. To zaawansowany technologicznie zestaw produktów, tworzących wytrzymałą na uderzenia, całość. Dzięki temu, rozwiązanie z powodzeniem wykorzystuje się w dużych skupiskach bloków, na budynkach przemysłowych, w newralgicznych częściach elewacji (np. cokoły), czyli wszędzie tam, gdzie łatwo o wystąpienie uszkodzeń.

Stając przed zadaniem układania płytek ceramicznych, czy to w mieszkaniu czy obiekcie użytkowym, warto więc zwrócić uwagę na płynny, dyspersyjny preparat codex HS 600. Neutralny zapachowo produkt od renomowanej firmy Uzin rekomendowany jest do wykonywania uszczelnień w połączeniu z okładzinami z płytek ceramicznych wewnątrz budynków.

Firma Knauf Bauprodukte Polska wprowadziła do oferty produkt Knauf Siatkę podtynkową z włókna szklanego 160g. Siatka przeznaczona jest do wykonywania warstwy zbrojącej w bezspoinowych systemach ociepleń ścian zewnętrznych budynków.
1
23następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Taśmy, folie, siatki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2017 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt