chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Renowacje i ochrona

Czytaj więcej chemia budowlana - Styl skandynawski na zewnątrz domu. Metamorfoza drewnianej elewacji
sposób wyświetlania:
Renowacje i ochrona zabytków

Kościół pw. św. Bartłomieja w Korytnicy Łaskorzewskiej to kolejny obiekt, który wpisujemy na listę referencyjną Farby KABE.

Klasztor Dominikański Tarnobrzegu to kolejny obiekt, który wpisujemy na listę referencyjną Farby KABE.

Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Siedlcach, to kolejny prestiżowy obiekt, który wpisujemy na listę referencyjną Farby KABE.

Wiekowe budynki wymagają szczególnej troski. Upływ czasu, nieustanne narażenie na niekorzystne czynniki zewnętrzne, a czasem również wpływ działalności człowieka sprawiają, że stopniowo tracą one swój dawny wygląd.

Browar Lubicz wzniesiono w Krakowie w 1840 roku według projektu Franciszka von Pierreta. Pomimo wojen i zawirowań historycznych browar cieszył się dużą popularnością, jednak jego lokalizacja uniemożliwiała rozbudowę pomieszczeń i hal produkcyjnych. Ostatecznie miejsce zamknięto w 2001 roku, by dziesięć lat później rozpocząć rewitalizację wnętrz, w celu dostosowania ich do użytku mieszkalnego i handlowo-usługowego.

Weber chroni i wydobywa piękno zabytków

Kolejny etap prac renowacyjnych na zamku w Malborku uroczyście zakończono 17 kwietnia br..

Leidsche Rijn Centrum to obecnie największa inwestycja budowlana w Holandii. Centrum Utrechtu zyska w ten sposób nową dzielnicę. Według ogólnego planu, charakter i rozmiary oparte są na historycznie rozwijających się miastach europejskich.

Nikt nie spodziewał się takiej katastrofy. Gdy już się wydarzyła, nie trzeba było wiele czasu, by burmistrz Michael Kronauge i jego zespół odkryli szanse jakie wynikają z koniecznej odbudowy. Nowoczesne okna, spełniające współczesne wymaganie techniczne, stanowiły tylko jeden punkt na długiej liście życzeń. Zlecenie otrzymała stolarnia Kappen, która w produkcji okien stawia na produkty Remmers z rodziny Induline Coatings.

24 maja 2013r. odbyła się uroczysta prezentacja i iluminacja odnowionej elewacji wschodniej Zamku Królewskiego w Warszawie zatytułowana „Rozświetlamy panoramę Warszawy”...

Obiekty zabytkowe wymagają szczególnej troski nie tylko dlatego, że są naszym dziedzictwem i wyrazem świetności i zdolności naszych przodków.

Właściciele objętych ochroną budynków wpisanych do rejestru zabytków w Polsce, mogą ubiegać się o dotacje (II nabór wniosków do 02.04.2013r.), których celem będą prace konserwatorskie, restauratorskie, jak również roboty budowlane (drobne przebudowy).

Zagroda Kołodzieja zbudowana w 1822 roku jako połączony z warsztatem dom mieszkalny jest typowym domem przysłupowym....

Wykonawcą prac wykończeniowych na elewacji drewnianej była firma Krakowska Fabryka Okien Sp. z o.o., Liszki – wieloletni partner firmy Remmers na rynku małopolskim. W celu zabezpieczenia drewna świerkowego na zewnątrz zastosowano system składający się z podkładu wodnego Induline GW-200, międzywarstwy Induline ZW-400 i powłoki końcowej Induline DW-601...

Podczas prowadzenia prac renowacyjnych najczęściej mamy do czynienia ze ścianami o wysokim poziomie zawilgocenia oraz zasolenia...
1
23456następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt