chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Renowacje i ochrona

Czytaj więcej chemia budowlana - Renowacja starych mebli. Farby kredowe LuxDecor Chalk-it

LUXMAL AKRYL W

Farba akrylowa dyspersyjna wewnętrzna

  właściwości  

AKRYL W jest nowoczesną, ekologiczną, niepalną farbą dyspersyjną. Posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża, daje matowe powłoki o wysokim stopniu krycia. Wymalowania AKRYL-em W LAKMA są odporne na ścieranie na sucho i zmywanie wodą, charakteryzują się dobrą przepuszczalnością dla par i gazów.

  zastosowanie  

AKRYL W przeznaczony jest do wymalowań wewnętrznych powierzchni budynków wykonanych z tynku, betonu, płyt gipsowo-kartonowych, gipsu, przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych oraz tapet.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
3l, 5l, 10l, 20l
W systemie kolorowania 2.5l, 5l, 9l
Podłoże musi być suche, czyste, pozbawione luźno związanych elementów. Stare podłoże zmywając wodą z dodatkiem detergentu. Usunąć luźno związane z podłożem kruszywa i tynki Powierzchnie wcześniej zabezpieczone farbą olejną lub ftalową o dobrej przyczepności do podłoża wystarczy przeszlifować i odpylić. Powłoki farb klejowych należy usunąć. Uzupełnić ubytki i rysy. Nowe podłoża na bazie cementu można malować po upływie 28 dni sezonowania. Surowe podłoże o wysokiej chłonności należy zagruntować gruntem AKRYL G LAKMA lub LUXMAL -grunt drobnocząsteczkowy.
LUXMAL AKRYL W należy przed rozpoczęciem prac dokładnie wymieszać. Kolejną warstwę można nakładać po upływie min. 2 godz. Prace malarskie należy wykonywać przy temperaturach powietrza i podłoża od + 5°C do +30°C. Bezpośrednio po zakończeniu prac narzędzia umyć wodą.
Wyrób niepalny. Podczas prac stosować podstawowe zasady BHP
sposób nanoszenia:
-pędzel,
- wałek
wygląd powłoki: matowy
ilość warstw: 2
lepkość: KW 0 10 mm po 30-10 s kapie
lepkość wg Brookfield'a (S04, 50RPM): 600 - 8000 cP
gęstość: 1,50 - 1,60 g/cm3
zawartość substancji stałych: 46 - 50 %
czasookres pomiędzy kolejnymi warstwami: powyżej 2h
odporność na szorowanie na mokro: powyżej 1000 posuwów
przepuszczalność par i gazów: powyżej 40 g/ m2
rozcieńczalnik: woda
czyszczenie narzędzi: wodą
wydajność: 8-10 m2/litr przy jednokrotnym malowaniu
Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt