chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Renowacje i ochrona

Czytaj więcej chemia budowlana - Renowacja mebli z V33

Sopro MNW 706

Koncentrat do kamieni naturalnych

  właściwości  

- Nie wytwarza powłoki na powierzchni
- Czyści i pielęgnuje w jednym cyklu pracy
- Do regularnego stosowania
- W pomieszczeniach

  zastosowanie  

Do czyszczenia i równoczesnej pielęgnacji wszystkich okładzin z kamienia naturalnego, jak polerowany marmur, szlifowany wapień, surowy, nie obrobiony łupek, wszystkie granity, gnejsy, a także okładzin z płyt betonowych. Szczególnie wskazany na powierzchnie impregnowane i lakierowane. Odpowiedni do stosowania w pomieszczeniach.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
Butelka 1 l (4 szt. w kartonie)
Przygotowanym roztworem przetrzeć podłogę na mokro, pozostającą po zmyciu warstewkę zostawić do wyschnięcia. Nie zmywać czystą wodą.
Koncentrat do kamieni naturalnych Sopro MNW 706 dodać do przygotowanej do zmywania wody. Dodać jedną miarkę (ok. 20 ml) na 10 l ciepłej wody, przy dużym zabrudzeniu ewentualnie dodać trochę więcej preparatu. Przygotowanym roztworem przetrzeć podłogę na mokro, pozostającą po zmyciu warstewkę zostawić do wyschnięcia. Nie zmywać czystą wodą.
Przy bardzo dużym zabrudzeniu, od czasu do czasu, może być potrzebne zastosowanie intensywnego środka czyszczącego Sopro BIR 711 lub koncentratu czyszczącego Sopro GR 701.
Kolor: Lekko żółtawy
Gęstość: 1,0 g/cm3
Składniki: Poniżej 5 % niejonowych związków powierzchniowo-czynnych, poniżej 5 % anionowych związków powierzchniowo-czynnych, substancje pomocnicze, 5-15 % mydła, aldehyd heksylowy, linalol, aldehyd 2-(4-butylobenzylowo)-propionowy, geraniol
Wartość pH: Koncentrat: ok. 10. W zastosowaniu: ok. 7-8
Zużycie: Zależnie od stopnia zabrudzenia i chłonności powierzchni. Ok. 20 ml na 10 l wody
Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt