chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Renowacje i ochrona

Czytaj więcej chemia budowlana - Renowacja mebli z V33

Sopro ZEA 703

Środek czyszczący z resztek cementu na zewnątrz

  właściwości  

- Zawiera aktywne kwasy o bardzo silnym działaniu i specjalne, rozpuszczające dodatki uszlachetniające
- Wyjątkowo mocne i szybkie działanie
- Na zewnątrz

  zastosowanie  

Do usuwania nalotów cementowych z nowo ułożonych okładzin, jak również do czyszczenia zabrudzonych, eksploatowanych już powierzchni. Środek czyszczący z resztek cementu Sopro ZEA 703 może być stosowany na wszystkich, odpornych na działanie kwasów powierzchniach, jak płytki ceramiczne, płyty, mozaika, płyty Cotto, z kamienimi naturalnychi sztucznych itp. Preparat stosowany na zewnątrz z powodu silnego zapachu.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
Butelka 1 l (4 szt. w kartonie), kanister 5 l
Czyszczoną powierzchnię należy zwilżyć.
Środek czyszczący z resztek cementu Sopro ZEA 703 rozcieńczyć wodą w proporcji 1:10 i przy pomocy szczotki nanieść na obrabianą powierzchnię, następnie wyszczotkować. Przy bardzo mocnych zabrudzeniach powtórzyć proces czyszczenia. Po poddaniu działaniu preparatem Sopro ZEA 703 powierzchnię dokładnie opłukać wodą.
Beton i płyty betonowe mogą być czyszczone z użyciem środka Sopro ZEA 703, jednak trzeba zwrócić uwagę na chropowatość ich powierzchni. Dlatego zalecane jest czyszczenie preparatem od czasu do czasu, a nie jego regularne stosowanie. Kamienie naturalne, zawierające związki żelaza, mogą ulec przebarwieniu na kolor żółto-brązowy, ponieważ kwasy zawarte w preparacie aktywują związki żelaza.
Środka czyszczącego z resztek cementu nie należy stosować na wrażliwe na oddziaływanie kwasów materiały, jak polerowany marmur lub szlifowane płyty betonowe, na określone płytki (dekory), aluminium, stal szlachetna, cynk itp. Powierzchnia wrażliwych na kwasy materiałów, już po krótkim, także w postaci rozcieńczonej, oddziaływaniu może stać się naruszona, rozpuszczona, szorstka lub przebarwiona. Przed zastosowaniem należy przeprowadzić próbę w miejscu niewidocznym.
Kolor: Czerwonawy, transparentny
Gęstość: 1,1 g/cm3
Składniki: Kwasy, < 5% niejonowych substancji powierzchniowo-czynnych, substancje pomocnicze
Wartość: pH < 2
Temperatura stosowania: Od +5 °C do +30 °C
Zużycie: Ok. 10-15 m2/litr

  artykuły powiązane z produktem  

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt