chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » Konserwatorskie "Oskary" dla marki Remmers

Konserwatorskie "Oskary" dla marki Remmers

12.04.2016
Remmers w pełni potwierdził wiodącą rolę w dziedzinie ochrony i renowacji zabytków.

Chemia budowlana - Jacek Olesiak, fot. Remmers
Jacek Olesiak, fot. Remmers
Wszystko złożyło się na sukces rekonstrukcji egipskiej świątyni Hatszepsut. Przedstawiciele marki zdają sobie sprawę z ogromu przedsięwzięcia, jakim była (i wciąż jest) renowacja luksorskiego przybytku, tym bardziej cieszyą się, że produkty znalazły uznanie polskich archeologów i konserwatorów zabytków i że dzięki temu miała możliwość po raz kolejny uczestniczyć w ratowaniu światowego dziedzictwa kulturowego.

Udział doceniła Komisja Konkursowa XV Europejskiego Kongresu Informacji Renowacyjnej i przyznała nam nagrodę "Renowator 2016" za szczególne osiągnięcia w renowacji stref historycznych. Na tym jednak nie koniec, ponieważ otrzymała również "Oskara" za całokształt działalności na rzecz konserwacji zabytków. Nagrody odebrał z rozradowany, wcale nie zabytkowy Kolega i doradca techniczny Jacek Olesiak.
REKLAMA:


Wywiad z Jackiem Olesiakiem - Remmers Polska KLIKNIJ

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt