chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » Wiosenne porządki z Mellerudem

Wiosenne porządki z Mellerudem

17.04.2012
Początek wiosny to czas generalnych porządków. Chęć przebywania w czystym i schludnym domu powoduje, że ludzie zaczynają porządkować i odświeżać swoje najbliższe otoczenie. Niestety - sprzątanie zazwyczaj nie należy do ulubionych czynności domowników, dlatego każdy chciałby możliwie szybko i skutecznie się z nim uporać. Z pomocą przychodzą specjalistyczne preparaty do czyszczenia marki Mellerud, które błyskawicznie usuną uciążliwe zanieczyszczenia, a także zadbają o powierzchnie znajdujące się w gospodarstwie domowym.

Chemia budowlana - Specjalistyczny środek do czyszczenia powierzchni z tworzywa sztucznego marki Mellerud, Fot. Global Point
Specjalistyczny środek do czyszczenia powierzchni z tworzywa sztucznego marki Mellerud, Fot. Global Point

Specjalista od mycia okien


Dokładne i sprawne umycie okien to nie lada wyzwanie. Kompleksowe sprzątanie polega nie tylko na usunięciu zanieczyszczeń, ale również na pielęgnacji. Dlatego warto wziąć pod uwagę różnorodność czyszczonych powierzchni, a co za tym idzie inne sposoby ich czyszczenia i konserwacji. Do mycia okien firma Mellerud proponuje użycie dwóch specjalistycznych preparatów – do czyszczenia szyb oraz do powierzchni PCV. Specjalistyczny środek czyszczący do luster i szkła usunie każde zabrudzenie z powierzchni szyby, nie zostawiając smug ani zacieków, jednocześnie dając efekt antynalotowy, który zapobiegnie osadzaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń na powierzchni szkła. Z kolei specjalistyczny środek do czyszczenia powierzchni z tworzywa sztucznego usunie zabrudzenia, także te nikotynowe oraz sprawi, że rama okienna będzie wyglądała jak nowa.

REKLAMA:


Kuchnia bez zabrudzeń


Bardzo dużego nakładu pracy jeśli chodzi o sprzątanie wymaga kuchnia. Codzienne przygotowywanie posiłków, a także zwyczajne użytkowanie urządzeń kuchennych sprzyja powstawaniu uciążliwych zanieczyszczeń, takich jak plamy z tłuszczu. Do starcia z takimi zanieczyszczeniami potrzebna jest fachowa siła, dzięki której sprzątanie okaże się całkiem przyjemną czynnością, a nie tylko przykrym obowiązkiem. Specjalistyczny kuchenny środek odtłuszczający gruntowanie wyczyści meble kuchenne, skutecznie rozwiązując problem tłustych plam, a nawet przyschniętego brudu bez konieczności długotrwałego szorowania. Natomiast do czyszczenia płyt ceramicznych polecanym preparatem jest specjalny środek, przystosowany do codziennego czyszczenia, który usuwa głęboki brud, a także przypalone resztki jedzenia, pozostawiając połysk bez smug oraz zapewniając długotrwałą ochronę powierzchni ceramicznej. Z kolei do czyszczenia chromowanych powierzchni dedykowany jest środek pielęgnujący, który niweluje tłuste plamy, w tym także odciski palców, tworząc jednocześnie błonę nanotechnologiczną, która chroni przed ponownym zabrudzeniem, a także sprawia, że czyszczone powierzchnie są lśniące i błyszczące.

Chemia budowlana - Specjalistyczny środek do połyskowego czyszczenia parkietu marki Mellerud Fot. Global Point
Specjalistyczny środek do połyskowego czyszczenia parkietu marki Mellerud Fot. Global Point

Wyczyści i wypielęgnuje podłogę


Idealny środek do czyszczenia podłogi powinien równocześnie usuwać zanieczyszczenia oraz pielęgnować sprzątaną powierzchnię. Zastosowanie preparatu dedykowanego dla danego rodzaju podłogi pozwoli skutecznie ochronić przed zabrudzeniami powstałymi w wyniku użytkowania, takimi jak plamy, smugi, czy nawet rysy od obcasów, a także przedłuży jej żywotność. Specjalistyczne środki do usuwania plam na dywanach, do czyszczenia wykładzin z PCV, czy też do połyskowego czyszczenia parkietów usuwają wszelkie zanieczyszczenia, odświeżają wygląd, a także pielęgnują podłogę. Dzięki nim parkiet lśni bez żmudnego polerowania, a dywan prezentuje się jak nowy.

Produkty marki Mellerud stworzone zostały po to, by rozwiązywać konkretne problemy, które pojawiają się w trakcie robienia porządków. Autorskie formuły preparatu oraz ściśle określone przeznaczenie środków do czyszczenia sprawiają, że preparaty marki Mellerud są bardzo cenną i fachową pomocą w walce podczas wiosennych porządków.

Kuchenny środek odtłuszczający 1l


Środek do pielęgnacji stali szlachetnej i chromu 250 ml
Środek do czyszczenia powierzchni z tworzywa sztucznego marki Mellerud 500 ml
Środek czyszczący do szkła i luster marki Mellerud 500 ml
Preparat do trudnych zabrudzeń Bio 500 ml
Środek czyszczący do kuchennej płyty ceramicznej 500 ml
Środek czyszczący do szkła i luster 500 ml
Środek do czyszczenia i pielęgnacji laminatu i wykładziny korkowej 1l
Środek do połyskowego czyszczenia parkietu 1l
Środek do szybkiego usuwania osadów wapniowych 500 ml
Środek do usuwania kamienia z ekspresów do kawy 500 ml
Środek do usuwania nalepek 500 ml

Autor: Global Point - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt