chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » II edycja Platformy innowacji i wymiany doświadczeń branżowych

II edycja Platformy innowacji i wymiany doświadczeń branżowych

20.09.2019
W ośrodku Ranczo Smyczyna w dniach 12-13 września 2019 odbyła się „II edycja Platformy innowacji i wymiany doświadczeń branżowych.”. Spotkanie, które jest wspólnym projektem firm Remmers Polska oraz Winkhaus Polska, adresowane było do przemysłowych producentów stolarki otworowej z całej Polski, zarówno aktualnych, jak i potencjalnych klientów obydwu firm. Zgromadziło 40 osób z 21 firm.

W tym roku tematem przewodnim było "Strategie marketingowe i zarządcze jako narzędzia sukcesu nowoczesnej firmy". Warsztaty dotyczyły budowania i wdrażania nowoczesnych strategii oraz wyzwań, jakie niesie za sobą sukcesja w firmie rodzinnej. Prelegenci mówili o budowaniu marki (prof. Henryk Mruk), nowoczesnych strategiach (Karina Śniegowska) i prawnych aspektach sukcesji w firmach (mecenas Przemysław Maciak z kancelarii SMM Legal).

Miedzy pierwszym a drugi dniem konferencji nie zabrakło także czasu na mniej formalne rozmowy. Organizatorzy wybrali do tego miejsce, które pozwala odetchnąć od codziennego zgiełku dużych miast.
Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt