chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » Wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2018 dla Remmers

Wyróżnienie Budowlana Firma Roku 2018 dla Remmers

04.03.2019
W czwartek, 24 stycznia br. w Warszawie podczas corocznej Gali Builder Awards zostaliśmy nagrodzeni tytułem: Budowlana Firma Roku 2018!

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers
To wyróżnienie przyznawane jest przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym.

Oprócz wyników finansowych, podczas wyboru decydowały takie wskaźniki jak jakość i innowacyjność oferowanych produktów i usług, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności oraz osiągnięcia na tle konkurencji.
REKLAMA:


Pan Michał Reck, Prezes Zarządu Remmers Polska uhonorowany został za skuteczne zarządzanie i sukcesy rynkowe tytułem "Osobowość Roku 2018"!

Michał Reck jest związany z chemią budowlaną i branżą meblarską od wielu lat. Zawsze podkreśla, że na taki wynik pracuje się zespołowo. Osiąganie sukcesu w biznesie jest jak zwycięstwo w kolarstwie. Kolarstwo bowiem to nie sport dla indywidualistów. Za sukcesem jednostki na mecie zawsze stoi drużyna.

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt