chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » Konsumencki Lider Jakości 2018 dla marki Remmers w kategorii PROFESJONALNE OLEJE DO

Konsumencki Lider Jakości 2018 dla marki Remmers w kategorii PROFESJONALNE OLEJE DO TARASÓW

21.08.2018
Marka Remmers zdobyła I miejsce w kategorii „Profesjonalne oleje do tarasów” w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers
Co zadecydowało o sukcesie marki w opinii konsumentów?
- gwarancja najlepszego zabezpieczenia drewna,
- świetna jakość, która nie zawodzi.

„Nasz kluczowy asortyment produktów do pielęgnacji i ochrony drewna został podzielony na 5 kategorii. Są to towary, które dostępne są w sprzedaży w prawie 130 punktach handlowych w Polsce. Wśród nich są właśnie wyróżnione oleje do tarasów. W kategorii „Ochrona i pielęgnacja drewna ogrodowego” Remmers proponuje wysokiej jakości produkty o długotrwałym działaniu. Obok opartego na rozpuszczalnikach klasycznego produktu, jakim jest Remmers Pflege-Öl, asortyment obejmuje nowe, wodne oleje ogrodowe, zapewniające trzykrotnie dłuższą ochronę przed zwietrzeniemniż zwykłe produkty z tej grupy” – komentuje Michał Siński, Dyrektor Działu Farb i Lakierów do Drewna.
REKLAMA:


KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolski, niezależny dodatek dystrybuowany wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów Badanie dostarcza istotnych informacji o rynku polskim. Podstawowym efektem jest raport pokazujący ranking produktów i usług uznawanych za najlepsze jakościowo.

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt