chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » Remmers na targach Drema 2017

Remmers na targach Drema 2017

11.08.2017
Targi DREMA to największe wydarzenie handlowo-wystawiennicze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone szeroko pojętym przetwórstwu i obróbce drewna. Skupia ono profesjonalistów działających w branżach drzewnej, lakierniczej i meblarskiej i przyciąga do Poznania rzesze zwiedzających z całego świata.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

Udział w targach Drema daje wystawcom możliwość spotkania z obecnymi i potencjalnymi klientami, jest również doskonałą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń z przedstawicielami z branży. Firma Remmers zawsze chętnie korzysta z takich okazji: na stoisku o powierzchni 60 m2 (pawilon 5A, stoisko 14) przedstawi w tym roku swoje propozycje dla zainteresowanych lakierami przemysłowymi, a także materiałami do pielęgnacji i uszlachetniania drewna.

Istotny etap w najnowszej historii Grupy Remmers stanowiło przyjęcie firmy 3H-Lacke dzięki której grupa stała się wiodącym oferentem materiałów lakierniczych klasy premium, przeznaczonych dla przemysłu meblarskiego. W tym roku po raz pierwszy oferta lakierów przemysłowych zostanie zaprezentowana wraz z propozycjami dla rzemieślników pod wspólnym dla całej grupy znakiem Remmers.
Przeczytaj również: Targi cieśli 2019
REKLAMA:


Obok produktów, których parametry indywidualne dostosowywane są do specyficznych potrzeb klientów, mocną stroną bardzo szerokiej oferty jest doświadczenie w branży, którym chętnie marka dzieli się z partnerami. Stanowiące rezultat zbieranych przez wiele dziesięcioleci doświadczeń eksperckie kompetencje Grupy Remmers dotyczą wielu zagadnień, które zapewne zainteresują gości na Dremie 2017. Tym bardziej, że w tym roku motywem przewodnim prezentacji targowej firmy Remmers Polska jest właśnie podkreślenie ugruntowanej wysokiej jakości produktów i okołosprzedażowego serwisu a także paneuropejskiego zasięgu działania z korzyścią dla klientów. Jednym z jego przejawów są działające w Löningen i Hiddenhausen Centra Kompetencyjne, na które składają się laboratoria badawcze, sale szkoleniowe a także hale testów technologicznych, pozwalające naśladować warunki panujące w zakładach klientów i testować produkty firmy bez ograniczania ich mocy produkcyjnych. Takie podejście spotyka się z ogromną aprobatą odbiorców. Remmers już wielokrotnie miała okazję przyjmować wyrazy uznania i podziękowania za tak kompleksową współpracę i to zarówno od klientów reprezentujących przemysł jak i rzemiosło.

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.1)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt