chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » Farba Tikkurila Betoloux Akva: szybki sposób na niezwykłą podłogę

Farba Tikkurila Betoloux Akva: szybki sposób na niezwykłą podłogę

20.06.2017
Od teraz wpatrywanie się w podłogę wcale nie musi oznaczać, że ktoś jest nieśmiały. Wręcz przeciwnie - może to być oznaka podziwiania przez tę osobę powierzchni pomalowanej innowacyjną wodorozcieńczalną farbą Tikkurila Betolux Akva! Dzięki niej stara i wymagająca renowacji podłoga może przybrać zupełnie nowe kolory. Wysoka trwałość farby zapewni jej świeży i atrakcyjny wygląd na wiele kolejnych lat.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Każda podłoga, wykonana nawet z najtrwalszych surowców takich jak metal, beton czy drewno ulega z czasem zniszczeniu. W trakcie wieloletniego użytkowania mogą się pojawić na nich nieestetyczne rysy, przetarcia, przebarwienia czy nawet ubytki. Zaletą tych materiałów jest jednak to, że w łatwy sposób można dokonać renowacji i przywrócić im pierwotny blask. Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku jest pomalowanie podłogi kryjącą farbą. Taki zabieg pozwoli uzyskać piękną i gładką powierzchnię, bez konieczności wymiany np. całego parkietu. Rozwiązaniem jest nowy, innowacyjny produkt Tikkurila Betolux Akva. Przeznaczony jest do malowania drewnianych, metalowych i betonowych podłóg oraz schodów wewnętrznych. Farba tworzy półpołyskową powłokę, nadającą elegancki efekt wykończenia. Dzięki ekologicznej recepturze, która umożliwiła stworzenie farby o neutralnym zapachu oraz szybkoschnącej formule, nie musimy wyprowadzać się z domu na czas malowania.

Farba dostępna jest w ponad 2 tys. odcieni z mieszalnika ze wzorników Tikkurila Symphony, NCS i RAL. Tak bogata paleta barw pozwala na stworzenie rożnych wzorów i wykreowanie indywidualnego świata kolorowych podłóg. Dzięki temu stare, zniszczone i wytarte powierzchnie nabiorą nowego charakteru.
REKLAMA:


Nowa podłoga w naszym domu to mała, a zarazem wielka zmiana. Dokonanie wnętrzarskiej metamorfozy nigdy nie było takie proste!

Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.2)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt