chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » Szelak nie tylko na płytach ale i na meblach

Szelak nie tylko na płytach ale i na meblach

23.05.2017
Szelakowe płyty gramofonowe są czymś znanym. Ten mający długą tradycję naturalny lakier może być jednak również z powodzeniem stosowany do nakładania estetycznych powłok na meblach.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

Tę cechę wykorzystał w praktyce jeden z klientów Remmers Industrielacke, firma Neelsen GmbH. Za dwa sekretarzyki – jeden z dębiny, drugi z drewna orzechowego – zakład otrzymał na targach „interzum“ w Kolonii interzum award. Specjalne, oparte na szelaku lakiery z serii produktów Natural-Surface od Remmers Industrielacke miały swój decydujący udział w nadawaniu wyglądu zwycięskim obiektom. Sprawdzona w boju kooperacja z naszym partnerem pokazuje, do czego można dojść w tej dziedzinie, łącząc kreatywność i techniczny - powiedział Andreas Gehring, Dyrektor Generalny Remmers Industrielacke.

W uznanym międzynarodowym konkursie już po raz dziewiąty nagrodzono materiały i wyposażenie o największym potencjale przyszłościowym w branży meblarskiej. Receptury zastosowanego na obu meblach systemu lakierniczego Natural-Surface, dostarczonego przez Remmers oparte są w suchej warstwie głównie na naturalnych żywicach, a zatem na surowcach odnawialnych. W ten sposób podłoże zostaje pokryte naturalną powłoką, która optymalnie podkreśla estetykę użytego drewna. Jest to przy tym system, który jest w stanie sprostać mechanicznym i chemicznym obciążeniom występującym np. w kuchniach. Oba nagrodzone interzum award meble firmy Neelsen stanowią dowód, że szelaku nie tylko dobrze się słucha, lecz także przyjemnie się na niego patrzy.
Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.2)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt