chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » MB2K - nagroda za innowację

MB2K - nagroda za innowację

15.05.2017
Produkt MB 2K marki Remmers został wyróżniony w Niemczech przez Federalną Minister Budownictwa, panią dr Barbarę Hendricks renomowaną nagrodą BAKA za innowację. Uznanie jury znalazła wielostronność zastosowań produktu na różnych podłożach.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers
MB 2K łączy cechy elastycznego, mineralnego szlamu uszczelniającego i modyfikowanej tworzywem sztucznym grubowarstwowej powłoki bitumicznej. Wysycha i sieciuje w czasie krótszym niż 18 godzin. Jury uznało więc MB2K za początek „nowej ery w dziedzinie hydroizolacji“. Nasza firma ma już drugi raz w krótkim jak na tę dziedzinę odstępie czasu powody do radości ze swoich innowacyjnych projektów. W 2009 roku system termoizolacji wewnętrznej Remmers iQ-Therm również otrzymał Nagrodę BAKA za Innowację.

Hydroizolacja MB 2K przeszła pomyślnie szereg badań technicznych związanych ze sposobem stosowania, as także wszystkie najważniejsze badania dotyczące izolacji elementów budowli stykających się z gruntem. Odpowiednie dowody na zdatność materiału do tych celów są dostępne w formie świadectw i raportów z badań.
Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt