chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Renowacje i ochrona Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » renowacje » XIX Edycja Nagrody Bernharda Remmersa

XIX Edycja Nagrody Bernharda Remmersa

22.11.2016
Firma Remmers Baustofftechnik oprócz wkładu w rozwój innowacyjnych systemów produktów troszczy się o transfer wiedzy i wymianę branżowych doświadczeń.

Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers
Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

Wyrazem tej troski jest działalność instytucji dobra publicznego, jaką jest Bernhard-Remmers-Akademie, która aktywnością w zakresie szkoleń rocznie obejmuje około 10.000 uczestników z obszaru rzemiosła, projektowania oraz ochrony zabytków. Widocznym znakiem szczególnego zaangażowania grupy Remmers w rzemieślniczą konserwację zabytków jest przyznawanie Nagrody Bernharda-Remmersa za szczególne osiągnięcia w tym zakresie. Nagroda, to wykonana z kryształu górskiego, drewna i metalu statuetka o kształcie graniastosłupa, oraz czek na 5.000 euro. Wśród laureatów dwukrotnie znalazły się firmy i obiekty z Polski: Zamek Krzyżacki w Malborku oraz Zagroda Kołodzieja w Zgorzelcu. W tym roku nagroda przyznana została już po raz dziewiąty, po raz pierwszy w dwóch kategoriach – krajowej i międzynarodowej.

1. Palmengarten Palais, Lipsk, Niemcy – kategoria krajowa
Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

2. Kapitol w Hawanie, Kuba – kategoria międzynarodowa
Chemia budowlana - Fot. Remmers
Fot. Remmers

Autor: Remmers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Renowacje i ochrona

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt