chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Podłogi i posadzki

Czytaj więcej chemia budowlana - 3 inspirujace projekty posadzek zywicznych w salonachsamochodowych
sposób wyświetlania:
Podłogi i posadzki - czytelnia

Specjalistyczne produkty do wykańczania obiektów medycznych

Antybakteryjne posadzki Flowfresh, wykonane w technologii i z materiału dostarczonego przez Flowcrete Polska, zostały zastosowane w nowo otwartej hali rozbioru mięsa wołowego Zakładów Mięsnych Zakrzewscy. Jest to jedna z największych i najnowocześniejszych hal produkcyjnych tego typu w Europie.

Ogrzewana podłoga to komfort i wygoda dla mieszkańców i użytkowników budynków. Aby ogrzewanie podłogowe spełniało swoje funkcje, każdy element podłoża musi być prawidłowo przygotowany. Eksperci Weber w pierwszej części przewodnika po podłogach podpowiadają jaki podkład wybrać, aby stworzyć idealną i zawsze ciepłą podłogę z systemem ogrzewania.

Podstawą każdego wnętrza jest trwała, funkcjonalna i bezpieczna posadzka.

Solidna podstawa każdego wnętrza

ATLAS GEOFLEX to linia elastycznych zapraw klejowych o doskonałych właściwościach i szerokim spectrum zastosowań. Dzięki innowacyjnej technologii żelu krzemianowego i zdolności do wiązania wody zarobowej produkty te sprawdzą się zarówno w przypadku układania płytek na balkonach, jak i wykonywania ocieplenia ścian zewnętrznych z wykończeniem z płytek

Czas to pieniądz – wiedzą to wszyscy. Zarówno inwestorzy prywatni, którym zależy na jak najszybszej możliwości wprowadzenia się do mieszkania, jak i komercyjni, którzy chcą maksymalnie skrócić czas oczekiwania na zwrot z inwestycji. Pewne wymagania trudno jest obejść, ale na szczęście na rynku dostępnych jest kilka kluczowych produktów pomagających przyspieszyć prace związane z montażem posadzek.

Dlaczego Polacy boją się podłóg drewnianych?

Zmorą polskich jastrychów są drobne kruszywa, które sprawiają, że mieszanka potrzebuje więcej wody. Im więcej wody w podkładzie podłogowym, tym gorsze jego parametry. Ten problem z autopsji znają wszyscy posadzkarze. Jako praktycy również go dostrzegamy. Dlatego nasz dział technologii i rozwoju UZIN posiada trzy dodatki do jastrychów, które wzmocnią podkład i przyspieszą oraz ułatwią pracę.

W dzisiejszych czasach ważnym czynnikiem decydującym o wyborze produktu jest możliwość szybkiego wykonywania prac remontowych, jak:

Podkład podłogowy - wylewka to jeden z najistotniejszych elementów w budynkach.Stanowi o wytrzymałości i nośności warstw wykończeniowych, czyli posadzek. Dlatego niezwykle istotnym jest odpowiedni ich dobór za względu na wytrzymałości oraz stosowane wykończenia.

Artykuł opisujący zastosowanie pomp ciepła za pomocą, których możemy nie tylko ogrzewać zimą, ale i latem obniżać temperaturę w pomieszczeniach.

Artykuł opisujący jak układać system ogrzewania podłogowego wodnego, kiedy go nie kłaść oraz jakie są jego wady i zalety.

Artykuł poświęcony ogrzewaniu podłogowym elektrycznym, które wzbudza różne uczucia. Inwestorzy obawiają się kosztów, niektórzy zastanawiają się „czy to na pewno jest zdrowe” - szukają haczyka.

Artykuł poświęcony ogrzewaniu płaszczyznowemu, w którym dowiemy między innymi czym ono różni się od konwekcyjnego oraz że temperatura wody krążącej w instalacji nie musi osiągać wysokich parametrów.
Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt