chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Podłogi i posadzki

Czytaj więcej chemia budowlana - Jak zapewnić sobie ciepła podłogę na długie lata?
sposób wyświetlania:
Podłogi i posadzki - czytelnia

Podkład podłogowy - wylewka to jeden z najistotniejszych elementów w budynkach.Stanowi o wytrzymałości i nośności warstw wykończeniowych, czyli posadzek. Dlatego niezwykle istotnym jest odpowiedni ich dobór za względu na wytrzymałości oraz stosowane wykończenia.

Artykuł opisujący zastosowanie pomp ciepła za pomocą, których możemy nie tylko ogrzewać zimą, ale i latem obniżać temperaturę w pomieszczeniach.

Artykuł opisujący jak układać system ogrzewania podłogowego wodnego, kiedy go nie kłaść oraz jakie są jego wady i zalety.

Artykuł poświęcony ogrzewaniu podłogowym elektrycznym, które wzbudza różne uczucia. Inwestorzy obawiają się kosztów, niektórzy zastanawiają się „czy to na pewno jest zdrowe” - szukają haczyka.

Artykuł poświęcony ogrzewaniu płaszczyznowemu, w którym dowiemy między innymi czym ono różni się od konwekcyjnego oraz że temperatura wody krążącej w instalacji nie musi osiągać wysokich parametrów.

Artykuł poświęcony między innymi pompie ciepła i ogrzewaniu podłogowym opublikowany na portalu oBud.pl

Podłogi w przestrzeniach komercyjnych muszą się świetnie prezentować, ponieważ stanowią wizytówkę lokalu. Z uwagi na duże natężenie ruchu, równie ważna jest ich trwałość. Okazuje się jednak, że podłogi w butikach, sklepach czy restauracjach powinna wyróżniać jeszcze jedna ważna cecha: łatwy i szybki montaż oraz... bezproblemowy demontaż.

Wypowiedź eksperta Krzysztofa Burza, kierownika produktu posadzki Weber.

Wciąż zyskujące na popularności poradniki i tutoriale sprawiają, że często decydujemy się na wykonanie różnych prac remontowych samodzielnie. Renowacja podłogi: samodzielnie czy z udziałem profesjonalisty?, między innymi o tym opowiada Ernest Wesołowski, Szef Zespołu Serwisu i Aplikacji marki Domalux Professional.

W budownictwie mieszkaniowym można zastosować kilka rodzajów podkładów podłogowych.

Na wygodne użytkowanie oraz trwałość podłogi ogromny wpływ ma także sposób jej montażu. Pomocy w podjęciu właściwej decyzji i cennych wskazówek dotyczących metod układania podłóg drewnianych udziela Krzysztof Krusiewicz, ekspert serwisu Parkiety24.

Warto pamiętać, aby zabezpieczyć nasz dom przed zagrożeniami. Jakimi?

Idealnie gładka powierzchnia wykończona Metrostone jest nie tylko efektowna, ale i bardzo praktyczna w codziennym użytkowaniu.

Odpowiednie wibrowanie betonu chroni przed nadmiarem wody, bąblami powietrza oraz nierównomierną gęstością wylewki. Zarówno zbyt intensywne, jak i niedostateczne wibrowanie mieszanki mogą doprowadzić do utraty wytrzymałości betonu. Dzięki buławom wibrującym, można uzyskać stosowną gęstość oraz konsystencję betonu.

Zlecając wykonanie okładziny podłogowej oczekujemy idealnej i dopracowanej we wszystkich detalach podłogi, lecz wszystko zależy od fachowca i jego umiejętności, doświadczenia oraz zaangażowania, aby efekt końcowy był zadowalający.
Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt