chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Podłogi i posadzki

Czytaj więcej chemia budowlana - Najskuteczniejsze sposoby na wyciszenie dźwięków dochodzących z centrum miasta
sposób wyświetlania:
Podłogi i posadzki - podłogi

Marka Weber wprowadziła do swojej oferty nowość ultraszybką masę samopoziomującą o bardzo wysokiej wytrzymałości, 1-10 mm.

Układasz wykładzinę PVC lub panele, a podłoże nie jest zbyt równe? Chcesz szybko i dobrze zrealizować zlecenie?

Antybakteryjne posadzki Flowfresh są przeznaczone do stosowania w przemyśle spożywczym, m.in. w zakładach mięsnych, w warunkach mokrych. Posadzki z tej grupy są odporne na niskie i...

Firma Sopro wprowadziła do swojej oferty nowość WS 3.50 - Wylewkę samopoziomującą 3-50 mm

Drewno jest uniwersalnym i wyjątkowo eleganckim materiałem stosowanym do wykończenia podłóg, jednak szczeliny pomiędzy klepkami parkietu lub deskami mogą niekorzystnie wpływać na estetykę posadzki.

Jeśli salon traci swój blask, a poszarzały, zarysowany parkiet zaczyna rzucać się w oczy – czas na renowację. Jak się do niej zabrać?

Nowy system Cozy Floor to sposób, by utrzymać zdrowe środowisko wewnątrz budynku. Posiada klasyfikację M1 dla niskoemisyjnych materiałów budowalnych, która gwarantuje...

4G to grunt uniwersalny do gruntowania podłoży mineralnych. Zmniejsza i wyrównuje chłonność podłoża, wiąże kurz i pył z podłożem, ułatwia aplikację kolejnych warstw.

Układnie paneli podłogowych nie wymaga specjalnych umiejętności ani wykorzystania profesjo-nalnych narzędzi.

Jak lakierować podłogi drewniane i jakich środków używać?

Panele LVT (Luxury Vinyl Tiles) szturmem zdobywają rynek materiałów posadzkowych. Swoją popularność zawdzięczają wyjątkowemu designowi i niebywałej wytrzymałości przy stosunkowo niewielkich kosztach. W portfolio firmy Soudal znajdziemy profesjonalny klej Premium LVT, który gwarantuje trwały i oszczędny montaż podłogi winylowej.

Wydaje się, że w budownictwie mieszkaniowym trudno ich uniknąć, są jednak rozwiązania, które mogą znacząco ograniczyć słyszalność dźwięków.

Zastosowanie odpowiedniego gruntu decyduje często o tym, jak elewacja, tynki czy ściany będą prezentować się przez kolejne lata...
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt