chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Podłogi i posadzki

Czytaj więcej chemia budowlana - Jak wybrać idealną metodę wykończenia podłogi drewnianej?
sposób wyświetlania:
Podłogi i posadzki - podłogi

Firma Sopro wprowadziła do swojej oferty nowość koncentrat gruntujący do podłoży chłonnych GD 749

Firma Sopro wprowadziła do swojej oferty nowość żywicę silikatową SH 649

Lakier Parkiet Ekspres i Szybkoschnący Lakier do Mebli na stałe wzbogacą ofertę środków do ochrony i pielęgnacji drewna marki Bondex.

ATLAS PLUS S2 HYDRO to klej wysokoodkształcalny z funkcją hydroizolacji, C2TE S2

Nowy produkt do wylewek podłogowych, jakim jest płynny jastrych weber.floor FLOW łączy w sobie najlepsze cechy dotychczas stosowanych rozwiązań.

Farba do podłóg o wysokiej odporności to aż 7 modnych kolorów, dzięki którym zapomnimy o nijakiej „szaroburości”! Biel, Piaskowy, Jasny i Ciemny popiel, Jasny zielony, Jasny i Ciemny ceglasty z łatwością odmienią nawet najbardziej wymagające wnętrze!

Płytki ceramiczne od lat niezmiennie królują w naszych domach. Jak to możliwe, że tak długo utrzymują się na absolutnym topie

Marka materiałów izolacyjnych ISOVER powiększa ofertę o gotowe paski z wełny mineralnej szklanej do układania dylatacji podłóg pływających.

Produkty marki Hagmans specjalizującej się w zabezpieczaniu, konserwacji oraz malowaniu podłóg i dachów są już dostępne w sieci salonów Dekorian Home. Ta pochodząca ze Szwecji rodzinna firma stawia przede wszystkim na jakość, innowację i rozwiązania przyjazne środowisku.

Jak dokonać oceny podłoża na placu budowy, w jaki sposób poprawnie je zagruntować oraz na co zwrócić uwagę podczas mechanicznego przygotowania powierzchni.

Cementowy podkład podłogowy

Cementowy podkład podłogowy

Gładki efekt w ekspresowym tempie, czyli instrukcja szybkiego tynkowania

Wykończysz nimi ściany i sufity, zabudujesz poddasze lub ułożysz podkład podłogowy.

Lakierować czy olejować. Czym różnią się od siebie obie metody? Jak należycie pielęgnować wykończone w ten sposób powierzchnie? O czym pamiętać, by podłoga cieszyła oko i zapewniała pewny grunt pod nogami?
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt