chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Podłogi i posadzki

Czytaj więcej chemia budowlana - Lakierowanie linii i pól na salach sportowych
sposób wyświetlania:
Podłogi i posadzki - ogrzewanie podłogowe

Kotwy fischer do wysokich obciążeń, zostały użyte przy budowie mostu Hongkong-Zhuhai-Macau

Firma Greinplast rozszerzyła swoją ofertę klejów do płytek. Od czerwca w sprzedaży jest całkowicie nowy Klej do płytek ceramicznych i gresowych P25 wzmocniony.

Łatwy i szybki sposób na czyste powierzchnie ceramiczne

Zwycięzcami w klasyfikacji końcowej u kobiet oraz mężczyzn zostali zawodnicy Unii Oświęcim. Firma Austrotherm wsparła wspaniałą inicjatywę organizacji zawodów.

W ofercie firmy Soudal znajdziemy profesjonale kleje hybrydowe MS-30 PLUS i MS-20 PLUS, które doskonale sprawdzą się przy układaniu posadzki z drewna na ogrzewaniu podłogowym.

Szukasz inspiracji do metamorfozy wnętrza, ale znudziły ci się już oklepane, co roku powtarzające się, trendy?

Michał Czekaj, Prezes Dragon Poland został powołany na członka Rady ds. Przedsiębiorczości przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Bogactwo natury, malownicze widoki i wyśmienita kuchnia - Gruzja to kolejny zakątek świata, w który marka PPG zabrała swoich najaktywniejszych Klubowiczów Dekoral Professional.

Przeważająca część budynków posiada dwuwarstwowe ściany, złożone z muru konstrukcyjnego oraz termoizolacji, którą aż w 80% przypadków stanowi styropian...

Premierowy pianoklej do płyt G-K, ma duże szanse by stać się tegorocznym hitem na rynku

Około 100 przedstawicieli międzynarodowego przemysłu DIY i ogrodniczego, z ponad 50 krajów zgromadziło się w stolicy Irlandii, Dublinie na VII Światowym Szczycie DIY.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt