chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Podłogi i posadzki

Czytaj więcej chemia budowlana - Taras z fasonem – wakacyjne miejsce spotkań dla całej rodziny
sposób wyświetlania:
Podłogi i posadzki - ogrzewanie podłogowe

4 lutego w Poznaniu wystartuje najnowsza, 29. edycja targów BUDMA. Swoje propozycje zaprezentuje m.in. lider innowacyjności w sektorze chemii budowlanej – firma Soudal.

Włożyć w upominek kawałek swojego serca – wykonać go własnoręcznie, a przy tym także poeksperymentować, wykorzystując wiedzę z zakresu chemii i biologii, do czego zachęca program społeczny „Koloratorium”, przygotowany przez FFiL Śnieżka SA.

Klej do płytek – czym się kierować?

Firma Sopro wprowadziła do swojej oferty nowość produktową FS 15 plus - wylewkę samopoziomującą 2 - 150 mm

Firma Sopro wprowadziła do swojej oferty nowość WS 3.50 - Wylewkę samopoziomującą 3-50 mm

Ściany w Twoim domu nie muszą być nudne! Możesz śmiało eksperymentować, łączyć kolory, zaskakiwać kreatywnością...

O CV, które potrafi zmienić życie i o szczeblach kariery menadżerskiej, a także o ciężkiej pracy, planach na...

Postaci STYROPIAN.men, symbolizujące różne odmiany i aplikacje styropianu, po raz kolejny przystępnie podsumowują najważniejsze cechy dobrej termoizolacji i obalają budowlane mity.

W pomieszczeniach szczególnie narażonych na powstawanie plam możemy postawić na farby zapewniające trwałe i estetyczne wymalowanie, które łatwo utrzymamy w czystości przez długi czas.

Konkurs Fasada Roku organizowany jest corocznie od 2007 roku w krajach, w których swoje przedstawicielstwo ma firma Baumit i stanowi prolog do rywalizacji na szczeblu międzynarodowym – Baumit Life Challenge...

Metalicznie odcienie z biegiem lat nie tracą na swej popularności. Cały czas z wdziękiem zdobią domowe pomieszczenia, łącząc ...

Początek nowej dekady to wyjątkowa okazja do zastanowienia i weryfikacji naszych wartości i priorytetów. Obserwuje się zmianę w słynnym „American Dream” w zakresie ludzkich potrzeb i ideałów interpretowanych na nowe sposoby.

Wykonanie zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych na ścianie lub suficie może być szybkie, łatwe i przyjemne
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt