chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Jak szybko usunąć tapety z zestawem Wolfcraft

Jak szybko usunąć tapety z zestawem Wolfcraft

10.09.2014
Są wśród prac remontowych takie, które powodują, że odechciewa się wszelkich zmian wystroju wnętrza. Jedną z nich jest na pewno zdzieranie ze ścian starych tapet. Na szczęście od niedawna na rynku jest dostępny zestaw do usuwania tapet marki Wolfcraft, którego dystrybucją zajmuje się firma LŁ (dawniej Lange Łukaszuk).

Chemia budowlana - Zdzieranie tapet za pomocą zestawu Wolfcraft
Zdzieranie tapet za pomocą zestawu Wolfcraft
Przygotowując ściany do zmiany dekoracji często trzeba zmierzyć się z wyzwaniem usunięcia starej tapety. Perspektywa przemieszczania się z drabiną po mokrym pomieszczeniu i walki z nierówno odchodzącymi tapetami niejednego zniechęciła już do remontu. Planowana zmiana wystroju wnętrza nie musi jednak wiązać się z uciążliwym skrobaniem szpachelką i ciągłymi wycieczkami po drabinie. Sporo czasu i energii pozwala zaoszczędzić zestaw do usuwania tapet marki Wolfcraft, dystrybuowany przez firmę LŁ.

Chemia budowlana - Wałek z kolcami w zestawie do usuwania tapet. Fot. Wolfcraft
Wałek z kolcami w zestawie do usuwania tapet. Fot. Wolfcraft
3 elementy, 3 kroki
Zestaw do usuwania tapet firmy Wolfcraft składa się z trzech elementów: wałka z kolcami, szpachli i teleskopu. Zasada działania jest prosta i obejmuje również 3 etapy. Na początku za pomocą wałka z kolcami umieszczonego na teleskopie nakłuwamy powierzchnię tapety przeznaczoną do usunięcia. Następnie, w zależności od zastosowanego kleju, całość pokrywamy obficie wodą lub specjalnym środkiem do zmywania tapet za pomocą zwykłego spryskiwacza. Wykonane przez wałek otwory pozwalają wniknąć cieczy pod powierzchnię tapety i rozpuścić klej. Po odczekaniu od kilku do kilkunastu minut można przystąpić do usuwania tapety za pomocą szpachelki znajdującej się w zestawie firmy Wolfcraft.
Wolfcraft - w prostocie siła
Przeczytaj również: Remont w pokoju. Wszytko na temat
REKLAMA:


Chemia budowlana - Szpachelka w zestawie do usuwania tapet. Fot. Wolfcraft
Szpachelka w zestawie do usuwania tapet. Fot. Wolfcraft
Chemia budowlana - Wałek z kolcami na kiju teleskopowym. Fot. Wolfcraft
Wałek z kolcami na kiju teleskopowym. Fot. Wolfcraft


Zestaw do usuwania tapet firmy Wolfcraft wyróżnia prosta i pomysłowa konstrukcja. Dzięki umieszczeniu kolców na wałku unikniemy żmudnego nacinania bądź dziurkowania tapety. Cały proces przygotowania tapety do namoczenia przypomina malowanie i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Z kolei umieszczenie wałka na lekkim teleskopie z wygodnym uchwytem i regulowaną długością od 60 do 100 cm pozwala ograniczyć konieczność częstej wspinaczki i balansowania na drabinie. Szpachla do usuwania tapet posiada krawędź o optymalnej szerokości i – podobnie jak wałek – jest wyposażona w wygodny system szybkiego mocowania do teleskopu.

Osoby myślące o zmianie wystroju wnętrza nie muszą już bać się żmudnego procesu usuwania starych tapet. Oferowany przez LŁ (dawniej Lange Łukaszuk) zestaw do usuwania tapet marki Wolfcraft sprawdzi się zarówno w rękach każdego, kto samodzielnie podejmie się tego zadania. To pomysłowe narzędzie o solidnej i przemyślanej konstrukcji pozwoli zaoszczędzić czas i energię… i być może wreszcie sprawi, że oczyszczanie ścian ze starej tapety za pomocą szpachli przestanie być postrzegane jako porywanie się z motyką na słońce.

Zestaw do usuwania tapet Wolfcraft (wałek z kolcami, szpachelka, kij teleskopowy) - katalogowa cena netto 95 zł

Producent: Wolfcraft
Dystrybutor: LŁ

Autor: Lange Łukaszuk - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.9)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt