chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Światowy sukces Bona Naturale w jej 3 urodziny

Światowy sukces Bona Naturale w jej 3 urodziny

15.09.2010
Bona, światowy lider produkujący pełen zestaw produktów i maszyn do szlifowania, lakierowania, klejenia i pielęgnacji podłóg, informuje o sukcesie, jaki zdobyła Bona Naturale podczas jej 3-letniej obecności na rynku. Bona Naturale, kolejna generacja ochrony drewnianych podłóg, to trwały, nadający naturalny wygląd produkt, będący znakomitą alternatywą dla lakierów, olejów oraz wosków.

Chemia budowlana - Światowy sukces Bona Naturale w jej 3 urodziny
Bona Naturale to unikatowy produkt do podłóg, który trwale ochrania oraz zachowuje prawdziwą naturę drewnianych podłóg. Wygląd oraz dotyk podłogi poddanej zastosowaniu tego preparatu oddaje urok surowego, czystego drewna. W jego 3 rocznicę wprowadzenia na rynek, Bona podkreśla, iż jest to unikalny, bezkonkurencyjny i naturalny produkt przeznaczony do drewnianych podłóg.
Przeczytaj również: Jak konserwować podłogi PCV
REKLAMA:


Bona Naturale oferuje ochronę odpowiadającą lakierom najwyższej klasy, nadając jednocześnie unikalny wygląd naturalnego drewna, który wcześniej można było uzyskać jedynie poprzez zastosowanie olejów oraz wosków. Bona Naturale była nowością na rynku w roku 2007 i od tego czasu nieustannie podbija światowe rynki.

Ludzie na całym świecie rozpoznali wysoką jakość oraz zalety Bona Naturale i używają jej w swych rodzinnych domach, willach, biurach oraz oficjalnych rezydencjach. Jej fenomen trafił do Muzeum De La Fundación w Buenos Aires (Argentyna), holu DaimlerChrysler w Worth (Niemcy), Elite Hotelu Savoy w Malmo (Szwecja) a także Centrum Handlowego Orchard w Singapurze.

Bona Naturale może także być wykorzystywana do punktowych napraw. Są to produkty bezpieczne dla zdrowia oraz środowiska, wyróżnione EMICODE 1 za bardzo niską emisyjność. Są praktycznie bezzapachowe oraz częściowo wykonane z surowców odnawialnych. Ze względu na niski wskaźnik odbijania światła, mniejsze niedoskonałości powstałe podczas szlifowania powierzchni, nie będą widoczne tak, jak w przypadku zastosowania olejów czy lakierów.
Przeczytaj również: Budowa domu pasywnego
Björn Saalbach, Vice Prezydent i Dyrektor Działu Lakierów w Bonie komentuje ten sukces:
Bona Naturale to szybki i łatwy w użyciu produkt, który posiada wyjątkowe właściwości korzystne dla parkieciarzy. Krótki czas schnięcia oraz potrzeba nałożenia jedynie dwóch warstw znacznie skracają czas nakładania. Jakość produktu jest widoczna w sukcesie, jaki Bona Naturale zdobyła na całym świecie w ciągu ostatnich 3 lat.

Źródło: Bona

Autor: Bona-Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt