chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » FAST MINI-LEVEL cienkowarstwowa posadzka samopoziomująca

FAST MINI-LEVEL cienkowarstwowa posadzka samopoziomująca

31.03.2010
Idealnie równa podłoga - z posadzkami samopoziomującymi FAST

Chemia budowlana - FAST MINI-LEVEL cienkowarstwowa posadzka samopoziomująca
Firma FAST w związku z uruchomieniem nowoczesnej linii produkcyjnej poszerza swoją bogatą ofertę chemii budowlanej o kolejne produkty.
Posadzki samopoziomujące: cienkowarstwowa FAST MINI-LEVEL od 2-20mm klasy CT-C25-F7 oraz średniowarstwowa FAST MIDI-LEVEL od 5-35mm klasy CT-C25-F7.
Przeczytaj również: Anatomia podłogi
REKLAMA:


Produkty te oparte są na suchej mieszance cementu portlandzkiego oraz glinowego, piasku, dodatków oraz domieszek. Po rozmieszaniu z wodą tworzą łatwo rozprowadzające się masy samorozlewne. Mogą być wylewane ręcznie lub maszynowo. Po całkowitym związaniu są odporne na ścieranie oraz wysokie obciążenia.

FAST MINI-LEVEL jest przeznaczona do wykonywania cienkowarstwowych wylewek wyrównujących o grubości od 2 do 20mm na podłożach betonowych, cementowych i anhydrytowych przed układaniem wszelkiego rodzaju wykładzin podłogowych, takich jak: płytki i wykładziny PCW, panele, wykładziny dywanowe i korkowe, płytki ceramiczne i inne. Może być stosowana wewnątrz budynków, w pomieszczeniach nie narażonych na trwałe zawilgocenie: w magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych, na poddaszach, w pomieszczeniach gospodarczych itp.

Źródło: www.fast.zgora.pl
Autor: Fast - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt