chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Rozcieńczalniki – nowa kategoria produktowa marki ProGold

Rozcieńczalniki – nowa kategoria produktowa marki ProGold

16.05.2019
Marka Pro GOLD, znana wcześniej na rynku polskim pod nazwą Dekoral Gold, pozostaje wierna dotychczasowej strategii i stawia na bycie profesjonalnym doradcą oraz ekspertem w zakresie doboru odpowiednich narzędzi do aplikacji farb i akcesoriów do ochrony malowanej powierzchni. W dotychczasowej ofercie znajdziemy takie produkty jak masy szpachlowe, a także szeroki wybór wałków i pędzli. Marka stale rozszerza swój asortyment i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów, wprowadza właśnie nową kategorię produktową - rozcieńczalników.

Chemia budowlana - Fot. Pro GOLD
Fot. Pro GOLD

Rozcieńczalniki stanowią nieodzowny produkt podczas każdych prac remontowo–budowlanych. Służą przede wszystkim do rozcieńczenia wyrobu, czyli nadania mu odpowiedniej do potrzeb konsystencji i gęstości. Mają także swoje zastosowanie podczas miejscowego odtłuszczania powierzchni oraz czyszczenia narzędzi malarskich. Poszerzenie portfolio Pro GOLD o rozcieńczalniki to odzwierciedlenie ambicji marki, wyrażającej się we wsparciu fachowców na każdym etapie prac wykończeniowych.

Wachlarz produktów w nowej kategorii jest bardzo szeroki. Podążając za codziennymi potrzebami profesjonalistów z branży, oferta uwzględnia asortyment półlitrowych rozcieńczalników:
- do lakierów poliuretanowych,
- do wyrobów ftalowych,
- do wyrobów ftalowo–karbamidowych ogólnego stosowania,
- do wyrobów nitrocelulozowych ogólnego stosowania,
- do wyrobów ftalowych ogólnego stosowania,
- do wyrobów chlorokauczukowych i poliwinylowych ogólnego stosowania.
REKLAMA:


Nowa kategoria produktowa w ramach marki Pro GOLD to kompleksowe wsparcie i optymalizacja pracy fachowców. Dodatkowym atutem linii są czytelne i praktyczne opakowania, opatrzone intuicyjnymi ikonami i nieprzesadzoną szatą graficzną.

(Oceń ten artykuł):
(1.9)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt