chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Szwedzkie farby do zadań specjalnych marki Hagmans

Szwedzkie farby do zadań specjalnych marki Hagmans

27.02.2019
Produkty marki Hagmans specjalizującej się w zabezpieczaniu, konserwacji oraz malowaniu podłóg i dachów są już dostępne w sieci salonów Dekorian Home. Ta pochodząca ze Szwecji rodzinna firma stawia przede wszystkim na jakość, innowację i rozwiązania przyjazne środowisku.

Chemia budowlana - Fot. Hagmans
Fot. Hagmans
Chemia budowlana - Fot. Hagmans
Fot. Hagmans
Chemia budowlana - Fot. Hagmans
Fot. Hagmans

Szeroki wachlarz możliwości


W portfolio marki Hagmans znajduje się szeroki wybór produktów do malowania i zabezpieczania podłóg i dachów oraz produkty do konserwacji i ochrony karoserii pojazdów. Wśród nich do najbardziej znanych i cenionych przez fachowców należy gama farb żywicznych Floor Paint. Żywiczna farba epoksydowa EP-V przeznaczona jest głównie do podłóg betonowych i drewnianych, ale sprawdzi się także w przypadku płyt pilśniowych. Może być stosowana w pomieszczeniach wewnętrznych, łącznie z tymi narażonymi na zawilgocenie – piwnicami czy garażami. Farba jest szczególnie odporna na obciążenia mechaniczne i chemiczne. Podobne zastosowanie ma podłogowa farba poliuretanowo-akrylowa 1K z założeniem, że może być stosowana również na zewnątrz.

Chemia budowlana - Fot. Hagmans
Fot. Hagmans
Chemia budowlana - Fot. Hagmans
Fot. Hagmans

Z kolei Floor Paint HP od Hagmans to żywica epoksydowa, który charakteryzuje się doskonałą przyczepnością na podłożach cementowych. Tworzy twardą i wytrzymałą wylewkę grubowarstwową o dużej odporności na ścieranie. Dla optymalnych efektów warto wcześniej zagruntować posadzki preparatem Hagmans Floor Paint EPV. Najlepszym wyborem do zadań specjalnych będzie Thick Film Paint EP-V, którą nakłada się w dwóch warstwach.

Chemia budowlana - Fot. Hagmans
Fot. Hagmans
Chemia budowlana - Fot. Hagmans
Fot. Hagmans

Z myślą o środowisku


Wszystkie produkty marki Hagmans przeznaczone do wykończenia podłóg, dachów, ścian i pojazdów są przyjazne dla środowiska. W procesie produkcji marka dokłada wszelkich starań, aby efektywnie wykorzystywać surowce naturalne i maksymalnie redukować ilość substancji, które powodują zanieczyszczenia powietrza i gleby. Hagmans posiada certyfikaty jakości i środowiskowe zgodne z normami ISO 9001 i ISO 14001. Dzięki ścisłej współpracy z dostawcami surowców Hagmans skrupulatnie bada i testuje nowe rozwiązania zanim zostaną one zaprezentowane na rynku i dotrą do odbiorców. Misją marki jest odpowiedzialność za zdrowie użytkowników i naturę, dlatego aktywnie edukuje konsumentów i partnerów, by używali produktów zgodnie z ich przeznaczeniem.

REKLAMA:


(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt