chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Czym powinien kierować się inwestor dobierając system tarasowy

Czym powinien kierować się inwestor dobierając system tarasowy

07.08.2018
Taras czy balkon jest wizytówką każdego domu, wpływa na jego estetykę, ale też jest miejscem odpoczynku dla mieszkańców.

Chemia budowlana - Roman Frąckowiak koordynator regionalny Botament®. Fot. BOTAMENT®
Roman Frąckowiak koordynator regionalny Botament®. Fot. BOTAMENT®
Aby taras lub balkon był oazą spokoju i relaksu przy jego wykonaniu warto zadbać o dobór odpowiednich materiałów do wykonania hydroizolacji od sprawdzonych producentów, jak BOTAMENT® .

Jest to kluczowa decyzja wpływającą potem na właściwe funkcjonowanie tarasu przez kolejne lata. Dobór odpowiedniej hydroizolacji uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju tarasu, czy jest to taras na gruncie, czy też nad pomieszczeniem ogrzewanym.
REKLAMA:


Istotnym czynnikiem przy doborze produktów, jest również rodzaj zastosowanej okładziny. Inną izolację dobierzemy w przypadku wykończenia tarasu okładziną ceramiczną, kamieniem naturalnym, inną w przypadku deski tarasowej naturalnej, syntetycznej czy płyt na dystansach.

Każdy inwestor powinien mieć świadomość, że najlepsze są rozwiązania systemowe od jednego producenta, począwszy od materiałów przygotowawczych, hydroizolacji (maty, masy, taśmy, itd), zaprawy klejowej oraz fugi.

Firma BOTAMENT® oferuje szeroki wybór systemowych rozwiązań do hydroizolacji oraz klejenia płytek, które zapewniają skuteczne zabezpieczenie konstrukcji naszego tarasu lub balkonu przed wilgocią, a tym samym chronią ją przed uszkodzeniami.
Przeczytaj również: Piękny i trwały taras
Wartością dodaną stanowi bezpłatne doradztwo na miejscu inwestycji udzielane przez doświadczoną kadrę techniczną firmy
BOTAMENT® , która również przeszkoli ekipy wykonawców na placu budowy.

Autor: Botament - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Przeczytaj także:
Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt