chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Lakier Renowacyjny do parkietu od V33

Lakier Renowacyjny do parkietu od V33

08.03.2018
Lakier Renowacyjny do parkietów V33 łączy w sobie niezwykłą łatwość aplikacji, trwałość i funkcjonalność. Innowacyjna technologia DIRECT PROTECT sprawia, że produkt doskonale przylega do podłoża, dzięki czemu szybko i prosto odnowimy podłogi lakierowane z europejskich i egzotycznych gatunków drewna oraz laminowane panele - bez konieczności kłopotliwego i czasochłonnego cyklinowania czy usuwana starej, zniszczonej powłoki.

Chemia budowlana - Lakier Renowacyjny do parkietu, Fot. V33
Lakier Renowacyjny do parkietu, Fot. V33
Rada eksperta V33: Lakier renowacyjny można z powodzeniem nakładać bezpośrednio na odnawianą powierzchnię. Parkiety lakierowane należy najpierw przeszlifować papierem ściernym (120), odpylić i umyć, zaś parkiety fabrycznie lakierowane (lakier utwardzany UV) i powierzchnie laminowane, starannie odtłuścić.

Aplikacja produktu jest niezwykle prosta – dobrze wymieszany preparat wystarczy nanieść dwukrotnie pędzlem z elastycznego włosia lub wałkiem do produktów akrylowych, zachowując 3 godziny odstępu pomiędzy kolejnymi warstwami preparatu.
REKLAMA:


W celu uzyskania optymalnego efektu wizualnego, zaleca się nałożenie lakieru o stopniu połysku zbliżonym do odnawianego podłoża. Produkt dostępny jest w trzech aspektach wykończenia : mat, satyna oraz wysoki połysk. Po wyschnięciu, lakier jest niezwykle trwały i odporny na zaplamienia, ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.

Producent: V33
Opakowania: 0.75L - 2.5L - 5L
Cena: 49,88 – 0,75l; 118,00 – 2,5l; 198,00 – 5l

Autor: V33 Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt