chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Dragon Poland przekazał oczyszczacze powietrza do skawińskich przedszkoli

Dragon Poland przekazał oczyszczacze powietrza do skawińskich przedszkoli samorządowych

08.03.2018
W dniu 5 marca Prezes Firmy Dragon Poland Pan Michał Czekaj wraz z Panem Wiceburmistrzem Miasta i Gminy Skawina Norbertem Rzepisko przekazali na ręce Dyrekcji trzech skawińskich przedszkoli samorządowych nowoczesne oczyszczacze powietrza.

Chemia budowlana - Fot. Dragon Poland
Fot. Dragon Poland

Po zamontowaniu oczyszczaczy jakość powietrza w salach przedszkolnych ulegnie znacznej poprawie. Przekazane urządzenia wyposażone zostały w technologię, która zapewnia usuwanie smogu, alergenów, roztoczy, bakterii wirusów i rekomendowane są do pomieszczeń, w których dłużej przebywają dzieci. Najmłodsi mieszkańcy są najbardziej narażeni na choroby oraz skutki zanieczyszczonego powierza, ponieważ ich układ odpornościowy dopiero się rozwija. „Mam dzieci w Waszym wieku i wiem jak ważna jest jakość powietrza i jak duży ma ona wpływ na zdrowie” mówił Prezes Michał Czekaj do przedszkolaków wręczając oczyszczacz.

Zakup i przekazanie oczyszczaczy powietrza odbyło się przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy w Skawinie. „Mam nadzieję, że inne firmy pójdą za przykładem Firmy Dragon Poland i wszystkie placówki w Skawinie będą mogły cieszyć się lepszą jakością powietrza” komentuje Burmistrz Rzepisko.
REKLAMA:


Firma Dragon Poland od kilku lat włącza się w życie społeczności lokalnej miedzy innymi wspierając szkoły, przedszkola, Ochotniczą Straż Pożarną w Kopance oraz Miejskie Towarzystwo Sportowe „Piast” Skawina.

Autor: Dragon - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt