chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Klej do płytek TILE 900 od Torggler

Klej do płytek TILE 900 od Torggler

29.05.2017
Klej cementowy o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, wydłużonym czasie otwartym, typu C2 E według normy EN 12004. Mrozoodporny.

Chemia budowlana - Fot. Torggler
Fot. Torggler

ZASTOSOWANIE:


Przyklejanie wszystkich typów płytek ceramicznych, również dużego formatu na zewnątrz i do wewnątrz, na ściany i podłogi.Szczególnie zalecany do przyklejania płytek ceramicznych w łazienkach, kuchniach, na balkonach, tarasach, zbiornikach, basenach i we wszystkich innych miejscach narażonych na częstą obecność wody.Wraz z cementowymi hydroizolacjami stanowi niezawodny system przyklejania płytek ceramicznych na tarasach i balkonach.

RODZAJE PODŁOŻY:


Do stosowania na podłożach takich jak beton, beton komórkowy, cegły ceramiczne i silikatowe, tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe (wymagane gruntowanie), na podłoża trudne i nietypowe np. ogrzewanie podłogowe, hydroizolacje wykonane zaprawami na bazie cementu (ANTOL AQUAPROOF, ANTOL FLEX 1K, ANTOL FLEXISTAR, ANTOL FLEX 2K).
Przeczytaj również: Układamy nowe płytki na starych
REKLAMA:


ZUŻYCIE:


Zależne od rodzaju płytek, właściwości podłoża oraz metody nakładania, wynosi od 2,0 do 5,0 kg⁄m2.

Rodzaj opakowania: worek 25 kg,
Paleta: 50 worków.

Autor: Torggler - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.9)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt