chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Klej do płytek TILE 250 od Torggler

Klej do płytek TILE 250 od Torggler

29.05.2017
Klej cementowy, klasy C2TE według normy EN 12004, O podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, wydłużonym czasie otwartym, zmniejszonym spływie. Mrozoodporny.

Chemia budowlana - Torggler
Torggler

ZASTOSOWANIE:


Klejenie wewnątrz i na zewnątrz, na ścianach, podłogach, wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych, klinkierowych, gresu porcelanowego i szkliwionego o średnim/małym formacie (max. długość boku płytki do 40 cm), w kuchniach, łazienkach i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Klej TILE 250 zalecany jest również do przyklejania płytek na powierzchniach intensywnie użytkowanych np. w garażach, magazynach, sklepach, schodach, rampach itp.

RODZAJE PODŁOŻY:


Do stosowania na podłożach takich jak beton, beton komórkowy, cegły ceramiczne i silikatowe, tynki cementowo-wapienne i cementowe, tynki gipsowe po ich odpowiednim przygotowaniu (gruntowaniu). Klej można stosować na posadzki z ogrzewaniem podłogowym również na sztywne cementowe hydroizolacje (ANTOL AQUAPROOF).
Przeczytaj również: Układamy nowe płytki na starych
REKLAMA:


ZUŻYCIE:


Zależne od rodzaju płytek, właściwości podłoża oraz metody nakładania, wynosi od 2,0 do 5,0 kg/m2.

Rodzaj opakowania: worek 25 kg,
Paleta: 50 worków.

Autor: Torggler - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt