chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Podłogi i posadzki Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » podłogi » Akcja ColorLove Przedszkole zawitała na Dolny Śląsk

Akcja ColorLove Przedszkole zawitała na Dolny Śląsk

22.05.2017
Już wkrótce dla jednej z placówek przedszkolnych z Wrocławia lub okolic słowa tej znanej dziecięcej piosenki mogą stać się prorocze. 22 maja 2017 r. wystartowała bowiem kolejna edycja akcji ColorLove Przedszkole, w ramach której firma Baumit pomaluje fasadę wygranej placówki.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit
Akcja ColorLove Przedszkole zadebiutowała w drugiej połowie 2015 roku w rejonie Trójmiasta i Krakowa. Rok później zwycięskie placówki – w Sychowie oraz Wrząsowicach – mogły cieszyć się odświeżonym wyglądem.

Po sukcesie pierwszej edycji przyszedł czas na kolejną, która tym razem swoim zasięgiem obejmie Wrocław i okoliczne powiaty w promieniu 50 km, a więc powiat wrocławski, trzebnicki, oleśnicki, wołowski, średzki, świdnicki, dzierżoniowski, strzeliński oraz oławski.
REKLAMA:


By zgłosić przedszkole do zabawy wystarczy do 15.09.2017 r. wypełnić formularz dostępny na stronie organizatora przedszkole i odesłać na wskazany adres. W tym miejscu można również zapoznać się z regulaminem konkursu oraz śledzić aktualności związane z jego przebiegiem. Gra jest warta świeczki, a idea szczytna, bowiem Baumit przemaluje elewację jednej placówki wykorzystując do tego celu najwyższej jakości farby elewacyjne Baumit StarColor i PuraColor, które zapewnią przedszkolakom przyjazną przestrzeń do zabawy na długie lata, wolną od przebarwień czy nieproszonych gości w postaci mchów, glonów czy innych mikroorganizmów.

Każde zgłoszenie, które pomyślnie przejdzie proces weryfikacji zostanie zakwalifikowane do głosowania online. To w dużej mierze w rękach Internautów będzie leżała przyszłość przedszkoli, bo to oni zdecydują o tym, które z nich znajdą się w ścisłym finale. Trafi do niego 10 placówek z największą liczbą głosów. Te natomiast będą zbierane za pośrednictwem strony www.baumitstar.pl/przedszkole od 01.07.2017 r. do 30.09.2017 r. Ostatecznie zwycięzcę wybierze, specjalnie powołane przez firmę Baumit , Jury.

Ideą przyświecającą konkursowi jest wsparcie kreatywności i rozwoju dzieci, na które przestrzeń, w jakiej przebywają i poznają świat ma niebagatelny wpływ. Przemalowane elewacje z pewnością cieszą najmłodszych, ich rodziców i wychowawców, ale – dodając otoczeniu estetyki – również całą lokalną społeczność. Inicjatywa firmy Baumit to dowód na to, że prowadzenie biznesu to nie tylko pomnażanie zysków, ale także społeczna rola i odpowiedzialność za otoczenie, w którym funkcjonuje. Akcja ColorLove Przedszkole z jednej strony skupia się bowiem na stworzeniu przyjaznych i inspirujących warunków dla najmłodszych. Z drugiej zaś aktywizuje oraz jednoczy lokalne społeczności poprzez możliwość zadbania o ich najbliższą, codzienną przestrzeń. Przedszkolaki i mieszkańcy z dwóch polskich gmin już na tym skorzystały, teraz firma Baumit zachęca do wzięcia udziału w konkursie placówki z Wrocławia i okolic. Niech na Dolnym Śląsku też będzie „colorlovo”!

Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(5)

Jesteś w dziale:

Podłogi i posadzki

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt