chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje i spoiny do płytek

Czytaj więcej chemia budowlana - Płytki na tarasie - przygotowanie podłoża
sposób wyświetlania:
Kleje i spoiny do płytek - wewnątrz budynku

Czyszczenie fug w powszechnej opinii nie należy do zadań łatwych...

OK! Klej uelastyczniony podwójna moc włókien

W przypadku remontów powierzchni handlowych, szczególnie ważny jest szybki czas przeprowadzenia prac, a co za tym idzie szybkość wiązania wyrobów. Jeśli dodatkowo mamy do czynienia z większym formatem płytek, proces ten wymaga szczególnego przygotowania.

Na bazie cementu. Do osadzania i układania płyt, płytek i materiałów izolacyjnych.

Płytki cieszą się niesłabnącą popularnością. Według analizy serwisu Oferteo.pl, łączącego w czasie rzeczywistym poszukujących produktów lub usług z ich dostawcami, ułożenie płytek ceramicznych zlecało aż 48% osób, które planowały remont bądź wykończenie nowego mieszkania .

Od 1 czerwca dostępna jest nowa oferta ATLAS w zakresie fug. Dotychczasową, najszerszą ofertę spoin uzupełniły nowe produkty – fugi wąskie

Marka Astex wprowadziła do swojej oferty nowość - zaprawę do cienkich spoin.

Firma Bolix była głównym sponsorem XII Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej Energodom 2014.

Firma Greinplast prezentuje nowy produkt uelastyczniony klej do przyklejania płytek Greinplast PU.

Rozpoczynamy drugie w tym roku głosowanie na najpiękniejszą kolekcję płytek ceramicznych.

Atrakcyjny wygląd opakowania w zestawieniu z rozpoznawalną marką i odpowiednią ceną, to dobry wabik na osoby dokonujące zakupów samodzielnie. Sięgając po preferowany produkt, warto poświęcić chwilę na przyjrzenie się, jakie informacje są zawarte na takim opakowaniu. O słuszności wyboru mogą przesądzić detale, które nie zawsze wymagają szerokiej wiedzy z zakresu chemii.

Propozycja niemieckiego producenta to wysoko uszlachetniona zaprawa klejąca, posiadająca podwyższone parametry C2 TE, zgodnie z normą EN 12004 oraz odkształcalność S1 w oparciu o normę EN 12002. Produkt posiada wszystkie właściwości kleju elastycznego, dzięki czemu cechuje się bardzo szerokim zakresem zastosowania.

Stosowana na wielu rodzajach podłoży, jest odporna na wilgoć i mróz. Przede wszystkim zapewnia jednak trwałe mocowanie dużych płytek.

Zaprawa CEKOL ZK-1 Przeznaczona do jednoczesnego murowania i spoinowania ścian z elementów klinkierowych, tzw. murowanie na pełną spoinę, wewnątrz i na zewnątrz budynków.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt