chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje i spoiny do płytek

Czytaj więcej chemia budowlana - Płytki na tarasie - przygotowanie podłoża
sposób wyświetlania:
Kleje i spoiny do płytek - ogrzewanie podłogowe

Knauf Flexfuge to nowoczesna, spełniająca najwyższe standardy jakości zaprawa, przeznaczona do fugowania słabo chłonnych niechłonnych płytek ceramicznych ściennych i podłogowych o spoinach od 2 mm do 10 mm szerokości, mocowanych na nieodkształcalnych podłożach tam gdzie jest wymagana wodoszczelność.

Ogrzewana podłoga to komfort i wygoda dla mieszkańców i użytkowników budynków. Aby ogrzewanie podłogowe spełniało swoje funkcje, każdy element podłoża musi być prawidłowo przygotowany. Eksperci Weber w pierwszej części przewodnika po podłogach podpowiadają jaki podkład wybrać, aby stworzyć idealną i zawsze ciepłą podłogę z systemem ogrzewania.

Firma Ceresit w przyszłym tygodniu wprowadza do sprzedaży kleje elastyczne Ceresit – CM 12 PLUS, CM 16, CM 17, CM 22 z INNOWACYJNĄ TECHNOLOGIĄ FLEX FIBRES. Wszystkie wymienione kleje zostały wzbogacone o włókna, które są widoczne w zaprawach gołym okiem i zapewniają doskonałe parametry robocze i techniczne.

Artykuł opisujący zastosowanie pomp ciepła za pomocą, których możemy nie tylko ogrzewać zimą, ale i latem obniżać temperaturę w pomieszczeniach.

Artykuł opisujący jak układać system ogrzewania podłogowego wodnego, kiedy go nie kłaść oraz jakie są jego wady i zalety.

Artykuł poświęcony ogrzewaniu podłogowym elektrycznym, które wzbudza różne uczucia. Inwestorzy obawiają się kosztów, niektórzy zastanawiają się „czy to na pewno jest zdrowe” - szukają haczyka.

Artykuł poświęcony ogrzewaniu płaszczyznowemu, w którym dowiemy między innymi czym ono różni się od konwekcyjnego oraz że temperatura wody krążącej w instalacji nie musi osiągać wysokich parametrów.

Artykuł poświęcony między innymi pompie ciepła i ogrzewaniu podłogowym opublikowany na portalu oBud.pl

Drewniany parkiet w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym to w zasadzie ekstrawagancja. Z jednej strony instalacja przynosi oszczędności, z drugiej drewno to materiał, na tle innych, najgorzej przewodzący ciepło. A jednak estetyka drewna nie zniechęca.

Marka Renove wprowadza na rynek elastyczny klej na bazie MS Polimer o uniwersalnym zastosowaniu.

Marka Weber rozszerzyła portfolio - produkt przeznaczony do układania podłóg - masa szpachlowa weber.floor 4020.

Marka Weber rozszerzyła portfolio - produkt przeznaczony do układania podłóg - masa szpachlowa weber.floor 4045.

Obok szybkosprawnych, samopoziomujących cementowych podkładów podłogowych, ATLAS rozszerza również ofertę anhydrytowo-gipsowych posadzek i podkładów samopoziomujących

Stosowana na wielu rodzajach podłoży, jest odporna na wilgoć i mróz. Przede wszystkim zapewnia jednak trwałe mocowanie dużych płytek.

Dostępna od niedawna w ofercie firmy Sopro zaprawa klejowa FKM Silver to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przypadku płytek ceramicznch, mozaiki szklanej, kamienia naturalnego, jak i wielkoformatowych gresów.
1
2345678następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt