chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje i spoiny do płytek

Czytaj więcej chemia budowlana - Płytki na tarasie - przygotowanie podłoża
sposób wyświetlania:
Kleje i spoiny do płytek - płytki na podłodze

Firma Torggler wprowadziła do swojej oferty nowość kleje do płytek TILE 380.

Firma Greinplast rozszerzyła swoją ofertę klejów do płytek. Od czerwca w sprzedaży jest całkowicie nowy Klej do płytek ceramicznych i gresowych P25 wzmocniony.

Płytki ceramiczne od lat niezmiennie królują w naszych domach. Jak to możliwe, że tak długo utrzymują się na absolutnym topie

Jak dokonać oceny podłoża na placu budowy, w jaki sposób poprawnie je zagruntować oraz na co zwrócić uwagę podczas mechanicznego przygotowania powierzchni.

Knauf Flexfuge to nowoczesna, spełniająca najwyższe standardy jakości zaprawa, przeznaczona do fugowania słabo chłonnych niechłonnych płytek ceramicznych ściennych i podłogowych o spoinach od 2 mm do 10 mm szerokości, mocowanych na nieodkształcalnych podłożach tam gdzie jest wymagana wodoszczelność.

Firma Ceresit w przyszłym tygodniu wprowadza do sprzedaży kleje elastyczne Ceresit – CM 12 PLUS, CM 16, CM 17, CM 22 z INNOWACYJNĄ TECHNOLOGIĄ FLEX FIBRES. Wszystkie wymienione kleje zostały wzbogacone o włókna, które są widoczne w zaprawach gołym okiem i zapewniają doskonałe parametry robocze i techniczne.

Na bazie cementu. Do osadzania i układania płyt, płytek i materiałów izolacyjnych.

Pachnący klej cementowy! Nowość na rynku europejskim!

Marka Sopro wprowadziła na rynek nowość - cementowa, wysokowytrzymała, szybkowiążąca zaprawa fugowa FL FLOOR to przełom w dziedzinie zapraw fugowych dedykowanych wielkokubaturowym inwestycjom.

Zabezpieczenie podłoża przed wodą w pełni sprawdza się w połączeniu z odpowiednimi materiałami wykończeniowymi. Jakimi?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów firma Renove wprowadziła na rynek produkt FUGA FIX – szpachlówka do drewna.

Płyty wielkoformatowe zachwycają zarówno swoją wielkością, jak i grubością materiału. Największe produkowane są w wymiarach nawet 100x300 cm, a najcieńsze mają zaledwie 3,5 mm grubości. Ze względu na znaczne gabaryty i ciężar ich układanie jest jednak trudniejsze niż w przypadku płytek o standardowych wymiarach.

Mozaiki mogą być wykonane z każdego materiału, który jest wykorzystywany jako łazienkowa okładzina. Na rynku dostępne są wersje ze szkła, ceramiki lub kamienia naturalnego. Elementy płytek tworzą wzory i ornamenty, umieszczone na siatce, folii lub specjalnym papierze, co znacznie ułatwia ich aplikację.

Stosowana na wielu rodzajach podłoży, jest odporna na wilgoć i mróz. Przede wszystkim zapewnia jednak trwałe mocowanie dużych płytek.

Firma SKAŁA TYCHY wprowadziła do swojej oferty nowy produkt pod nazwą SKAŁA KME.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt