chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje i spoiny do płytek

Czytaj więcej chemia budowlana - Płytki na tarasie - przygotowanie podłoża
sposób wyświetlania:
Kleje i spoiny do płytek - czytelnia

Elastyczna zaprawa klejąca FX 600 Flex powstała z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy cenią najwyższą jakość produktu oraz wieloletnią trwałość wykonanych prac okładzinowych.

Zaprawy z trasem reńskim tubag do murowania i fugowania murów z cegły klinkierowej

Zaprawy z trasem reńskim tubag do murowania i fugowania murów z cegły klinkierowej

Prawidłowo położona glazura będzie służyć przez lata. Trwałość i estetyka jej wykonania zależą od odpowiedniego przygotowania podłoża, wysokiej jakości materiałów i precyzji wykonawcy. Warto zadbać o każdy szczegół, aby inwestycja w remont dała pożądany efekt.

W przypadku remontów powierzchni handlowych, szczególnie ważny jest szybki czas przeprowadzenia prac, a co za tym idzie szybkość wiązania wyrobów. Jeśli dodatkowo mamy do czynienia z większym formatem płytek, proces ten wymaga szczególnego przygotowania.

Płytki to nieodzowny element wykończenia nie tylko kuchni i łazienki lecz również salonu, holu czy tarasu. Producenci oferują szeroki wybór wzorów, kolorów, faktur oraz rozmiarów, które potrafią nadać naszemu wnętrzu niepowtarzalny klimat. Równie ważny jest wybór odpowiedniej zaprawy do spoinowania. W tym przypadku istotna jest nie tylko estetyka, ale również właściwe parametry. O tym, jak wybrać produkt, który będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom oraz sprawdzi się w każdych warunkach, opowie ekspert firmy Botament, Roman Frąckowiak.

Wykańczanie wnętrz nie ogranicza się obecnie jedynie do położenia podłogi i pomalowania ścian. Właściciele mieszkań coraz częściej decydują się na wzbogacenie wystroju pomieszczenia o różnego rodzaju zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, które mają urozmaicić puste ściany, a niekiedy ukryć mniej estetyczne elementy.

Zbliżająca się jesień i nadchodzące zakończenie sezonu budowlanego to dla każdego Profesjonalisty jeden z najtrudniejszych okresów w roku.

Rozwiązaniem, spełniającym takie wymagania jak: trwałość produktu, wygoda w zastosowaniu oraz szybkie wykonanie prac u klienta, jest ATLAS GEOFLEX – wysokoelastyczny klej żelowy C2TE.

Bardzo dobra wiadomość dla fachowców, dotycząca zmiany w obszarze fug epoksydowych ATLAS. Wyjątkowe właściwości techniczne, lepsza receptura oraz bogatsza oferta kolorystyczna to tylko niektóre z nowych cech produktów ATLASA.

Jak poprawnie wykonać fugowanie płyt tarasowych, by z pozoru mało istotny, końcowy etap prac, nie zniweczył całego efektu - podpowie Kamil Drewczyński, ekspert z firmy Libet.

Kleje do płytek marki KREISEL – specjaliści od trudnych podłoży

Cienkowarstwowe zaprawy FX 600 Flex oraz FX 900 Super flex produkowane przy użyciu innowacyjnej technologii trasstec doskonale przenoszą naprężenia powstające pomiędzy okładziną a podłożem

Taras ulokowany jest najczęściej nad ogrzewanymi pomieszczeniami użytkowymi. W lecie może zostać nagrzany przez promienie słoneczne nawet do temperatury 80 C, wobec czego zakres temperatur, w jakich układ pracuje w ciągu roku to niemal 100 C. Dlatego tak ważna jest prawidłowo wykonana termo- i hydroizolacja, które zapewnią odpowiednią ochronę zarówno poszczególnych warstw, jak i całego tarasu

Dobór zapraw do spoinowania uzależniony jest między innymi od przewidywanych obciążeń, jakim będzie poddawana wybrukowana nawierzchnia, a także od miejsca ich zastosowania. Od spoin wymaga się również zachowywania odporności na wodę, mróz i środki do odladzania dróg. Podpowiadamy jak odpowiednio dobrać fugę do warunków, w jakich będzie użytkowana.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt