chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Kleje i spoiny do płytek

Czytaj więcej chemia budowlana - Płytki na tarasie - przygotowanie podłoża

Sopro GR 701

Koncentrat czyszczący

  właściwości  

- Do okładzin ceramicznych, płyt z kamienia naturalnego i betonu
- Silnie czyszczący
- W pomieszczeniach i na zewnątrz

  zastosowanie  

Do intensywnego czyszczenia wszystkich wodoodpornych podłoży jak płytki i płyty ceramiczne, klinkierowe, Cotto, z kamieni naturalnych i sztucznych np. marmur i wapień, granit, płyty betonowe oraz szkła, stali szlachetnej, aluminium i aluminium itp., a także wielu powierzchni z tworzyw sztucznych i lakierowanych.
Również jako uniwersalny środek do czyszczenia, dający się użyć w gospodarstwie domowym, pracowni hobbystycznej, warsztacie i w samochodzie. Do mycia powierzchni przed układaniem okładzin metodą „płytka na płytkę”. Stosowany w pomieszczeniach i na zewnątrz.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
Kanister 5 l, Butelka (4 szt. w kartonie) 1 l
Po upływie czasu oddziaływania, 5-20 minutach, powierzchnię wyszczotkować i usunąć rozpuszczony brud. W przypadku małych powierzchni wystarczy użyć szmatki, na dużych powierzchniach gumowej rakli lub urządzeń ssących.
Zależnie od stopnia zabrudzenia, koncentrat czyszczący Sopro GR 701 rozcieńczyć wodą w proporcji 1:5 i przy
pomocy gąbki lub szczotki nanieść na powierzchnię. Po upływie czasu oddziaływania, 5-20 minutach, powierzchnię wyszczotkować i usunąć rozpuszczony brud. W przypadku małych powierzchni wystarczy użyć szmatki, na dużych powierzchniach gumowej rakli lub urządzeń ssących. W każdym wypadku czyszczone miejsce należy dokładnie spłukać czystą wodą. Przy bardzo mocnych zabrudzeniach powtórzyć proces czyszczenia na suchej powierzchni, ewentualnie użyć preparatu Sopro GR 701 bez rozcieńczenia i mocno wyszczotkować.
Nie stosować na wrażliwe powierzchnie jak miękka guma, powierzchnie świeżo polakierowane, niektóre tworzywa sztuczne, drewno, pleksi, podobne materiały. Aluminium, świeżo nałożone lakiery i farby są wrażliwe na działanie alkaliów; nie stosować w formie koncentratu. W razie wątpliwości przeprowadzić próbę w miejscu mało widocznym.
Kolor: Lekko żółtawy, transparentny
Gęstość: 1,05 g/cm3
Składniki: 5-15% niejonowych związków powierzchniowo-czynnych, alkalia, substancje rozpuszczające, geraniol
Wartość pH: Ok. 10
Temperatura stosowania: Od +5 °C do +25 °C
Zużycie: Zależnie od stopnia zabrudzenia 1 litr wystarcza na 10-50 m2
Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt