chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » płytki » Zaprawa klejąca BOLIX SE do mocowania płytek

Zaprawa klejąca BOLIX SE do mocowania płytek

30.05.2014
Stosowana na wielu rodzajach podłoży, jest odporna na wilgoć i mróz. Przede wszystkim zapewnia jednak trwałe mocowanie dużych płytek.

Chemia budowlana - Fot. Bolix
Fot. Bolix
Zaprawa klejąca BOLIX SE służy do cienkowarstwowego mocowania płytek ceramicznych dużego formatu oraz okładzin kamiennych (poza marmurem) na poziomych i pionowych powierzchniach. Stosuje się ją zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, szczególnie na: płytach gipsowo-kartonowych, płytach OSB, płytach wiórowych, podłożach z cegły, betonu, anhydrytu, betonu komórkowego, tynków cementowych, cementowo-wapiennych oraz gipsowych.

Ze względu na wysoką odkształcalność (odporność na odkształcenia podłoża), BOLIX SE polecany jest do przyklejania okładzin ceramicznych i kamiennych o niskiej i średniej nasiąkliwości w systemach ociepleń. Bardzo dobrze sprawdza się także w pomieszczeniach narażonych na długotrwałe oddziaływanie wilgoci, takich jak łaźnie, kuchnie, łazienki oraz przy mocowaniu glazury ceramicznej na ogrzewanie podłogowe.

REKLAMA:


BOLIX SE jest wysoce elastyczną, odkształcalną, cementową zaprawą klejącą o przedłużonym czasie otwartym i zmniejszonym spływie. Odpowiednio rozprowadzona, wykazuje znakomitą przyczepność również do bardzo trudnych podłoży.

Źródło: Bolix

(G)

Autor: Bolix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt