chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » płytki » Zaprawa klejowa Sopro FKM Silver

Zaprawa klejowa Sopro FKM Silver

25.04.2014
Aby osiągnąć zamierzony efekt, czyli trwałej i estetycznej okładziny stanowiącej ozdobę pomieszczenia, należy sięgnąć po odpowiednią zaprawę niezbędną do jej montażu. Dostępna od niedawna w ofercie firmy Sopro zaprawa klejowa FKM Silver to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przypadku płytek ceramicznch, mozaiki szklanej, kamienia naturalnego, jak i wielkoformatowych gresów.

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro
Sopro FKM Silver to srebrno-szara, wysokoelastyczna i szybkowiążąca cementowa zaprawa klejowa S1, ulepszona zwiększonym dodatkiem tworzyw sztucznych i trasu reńskiego, przeznaczona do osadzania i układania ściennych i podłogowych okładzin ceramicznych. Multifunkcyjna – stworzona w oparciu o recepturę “4w1” – do stosowania w konsystencji cienko-, średniowarstwowej i półpłynnej oraz do szpachlowania powierzchni, do 20 mm grubości warstwy. Dzięki szybkiemu wiązaniu wody niezawodna w terminowych pracach budowlanych - możliwość chodzenia i fugowania już po 2 godzinach. Wysokokrystaliczne wiązanie wody chroni przed przebarwieniami, dzięki czemu FKM Silver jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku jasnych i transparentnych okładzin z kamienia naturalnego. Zaprawa jest bardzo dobrze urabialna i plastyczna, przy zachowaniu stabilnej konsystencji. Sopro FKM Silver przeznaczona jest do wielkoformatowych płyt gresowych na ścianach i podłogach. Nadaje się na podłogi ogrzewane i uszczelnienia zespolone. Może być stosowana zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, obiektach przemysłowych, usługowych i użyteczności publicznej, jak i na zewnętrznych balkonach oraz tarasach, a także na obszarach podwodnych i podłogach podgrzewanych.

Źródło: Sopro(MZ)

REKLAMA:


Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt