chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » płytki » Knauf Elastic Plus

Knauf Elastic Plus

21.08.2012
Knauf Elastic Plus to elastyczna i trwała spoina, która doskonale współpracuje z podłożem, jak i płytkami, zarówno w suchych miejscach jak również w narażonych na dużą wilgotność lub na bezpośrednie działanie wody (kabiny prysznicowe, tarasy i balkony).

Chemia budowlana - Knauf Elastic Plus
Dla osób kupujących okładziny ścienne czy podłogowe (np. płytki gresowe, ceramiczne czy kamienne) najbardziej liczy się trwałość oraz walory estetyczne. Nie bez znaczenia są także czynniki decydujące o możliwościach zastosowania materiału zwłaszcza w kuchniach i łazienkach, gdzie ważne staje się zapewnienie jak najlepszych warunków higienicznych. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, fugę Knauf Elastic Plus cechuje zwiększona odporność na pleśń i grzyby (system Fungostop).
REKLAMA:


Ważnym parametrem fugi jest niska nasiąkliwość, która wpływa na jej trwałość. W przypadku fugi Knauf Elastic Plus, Efekt Perlenia (Perleffekt) sprawia, że woda pozostaje na jej powierzchni, nie wnikając w podłoże. Dla tych, którzy cenią sobie trwałość i jakość w każdym szczególe, istotna jest również ochrona koloru. Formuła UV Stabil przedłuża jej „żywotność” i zapobiega powstawaniu zabrudzeń i osadów wapiennych. Fuga nie blaknie, nie traci intensywności barwy przez lata. Fuga Knauf Elastic Plus dostępna jest w 20 kolorach.

Fugę Knauf Elastic Plus można wykorzystywać wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Fuga Knauf Elastic Plus dostępna jest w wiaderkach 1 kg i 5 kg.

Sugerowana cena detaliczna brutto za opakowanie 1 kg od 19,70 zł (cena uzależniona od koloru)

Autor: Knauf Bauprodukte - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt