chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » płytki » Trwałe i ekologiczne klejenie – Klej do parkietu ekologiczny WB-120

Trwałe i ekologiczne klejenie – Klej do parkietu ekologiczny WB-120

11.05.2010
Układanie parkietu wymaga dużej precyzji oraz użycia wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Bardzo ważny jest wybór odpowiedniego kleju. Profesjonaliści polecają Klej do parkietu ekologiczny WB - 120 Tytan Professional, gwarantujący trwałość podłogi na wiele lat.

Przy doborze kleju do parkietu musimy wziąć pod uwagę czynniki związane zarówno z przyklejanym materiałem (wymiary klepki, gatunek drewna), jaki i dotyczące powierzchni, na której będzie układany parkiet. Użycie nieodpowiedniego kleju, może spowodować odspajanie się klepek i niszczenie parkietu.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Tytan Professional Klej do parkietu ekologiczny WB-120 Fot. Selena
Tytan Professional Klej do parkietu ekologiczny WB-120 Fot. Selena

Parkiet w ekologicznym wydaniu


Klej do parkietu ekologiczny WB-120 przeznaczony jest do przyklejania drewna europejskiego niewrażliwego na wilgoć, takiego jak np. dąb. Można używać go do mocowania na chłonnych podłożach mozaiki i klepki parkietowej. Klej do parkietu ekologiczny WB-120 tworzy trwałą i elastyczną spoinę, dzięki temu można za jego pomocą przyklejać klepki parkietowe o długości nawet do 50 cm. Ważnym parametrem technicznym jest czas pracy kleju, który w dużym stopniu decyduje o tempie układania parkietu. Czas pracy Kleju do parkietu Tytan Professional wynosi nawet do 60 minut, co pozwala na nakładanie go na duże fragmenty posadzki.
Klej do parkietu ekologiczny WB-120 to produkt nietoksyczny, nie zawiera rozpuszczalników organicznych - utwardza się przez odparowywanie wody. Dzięki temu nie stwarza zagrożenia dla zdrowia, zarówno podczas aplikacji jak i użytkowania podłogi.

Łatwa i wygodna aplikacja


Przed przystąpieniem do klejenia parkietu należy upewnić się, że powierzchnia jest czysta, odpowiednio sucha i wytrzymała. Podłoże należy wzmocnić Gruntem głęboko penetrującym Tytan Professional.
Klej do parkietu ekologiczny WB-120 nakłada się na powierzchnię za pomocą szpachli ząbkowanej. Klepkę parkietową należy położyć, lekko przesunąć, a następnie docisnąć do podłoża.

Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt