chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » płytki » Nowy płynny jastrych cementowy weber.floor FLOW w ofercie Weber

Nowy płynny jastrych cementowy weber.floor FLOW w ofercie Weber

29.03.2019
Nowy produkt do wylewek podłogowych, jakim jest płynny jastrych weber.floor FLOW łączy w sobie najlepsze cechy dotychczas stosowanych rozwiązań. Po raz pierwszy jeden produkt zapewnia wszechstronność zastosowania, doskonałą jakość podkładu oraz spełnia normy wymagane od produktów podłogowych.

Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber

Nowy podkład podłogowy, idealny na ogrzewanie podłogowe


Oferta produktowa marki Weber Polska poszerzyła się o cementowy jastrych weber.floor FLOW do tworzenia wypoziomowanych podkładów podłogowych pod płytki ceramiczne, kamienne, panele podłogowe oraz wykładziny dywanowe związane z podłożem cementowym, na warstwie rozdzielającej z folii lub papy, na izolacjach akustycznych z ogrzewaniem podłogowym wodnym lub elektrycznym.

Charakterystykę produktu, jego dane techniczne, dokumentację techniczną oraz sposób wykonania znajdziesz na podstronie karty produktu weber.floor FLOW.
Przeczytaj również: Jastrych cementowy BOLIX PC-S
Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber

Gdzie stosować nowy jastrych cementowy?


weber.floor FLOW jest produktem przyspieszającym prace wykonawcze. Układanie weber.floor FLOW odbywa się mechanicznie lub ręcznie i nie wymaga dużej ilości wody, co skutkuje mniejszą wilgocią do odparowania niż w przypadku jastrychów anhydrytowych. Ułatwieniem pracy fachowców jest możliwość aplikacji jastrychu w pozycji stojącej.

weber.floor FLOW można stosować wewnątrz nowych lub remontowanych budynków mieszkalnych oraz w biurach, sklepach, szpitalach, szkołach, kinach i innych obiektach użyteczności publicznej.

REKLAMA:

weber.floor FLOW sprawdza się doskonale jako podkład podłogowy bez względu na specyfikę pomieszczenia. Łazienka, kuchnia, czy garaż to przestrzenie narażone na mocne oddziaływanie wilgoci - określa się je mianem mokrych pomieszczeń. Do tej pory wymagały one z reguły stosowania innych, dedykowanych rozwiązań budowlanych. - weber.floor FLOW można stosować na wszystkie powierzchnie domu, także w pomieszczeniach mokrych, co ułatwia prace, ponieważ wszędzie stosujemy tylko jeden produkt - zapewnia mgr inż. Krzysztof Burza, kierownik produktu posadzki Weber. - Po ułożeniu weber.floor FLOW powierzchnia nie wymaga zacierania jak jastrychy tradycyjne ani szlifowania po kilku dniach jak jastrychy anhydrytowe.
Autor: Weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt