chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » płytki » XI Kongres Gumy i Kauczuków

XI Kongres Gumy i Kauczuków

15.10.2018
Kongres to jedyne spotkanie przedstawicieli przemysłu gumowego w naszym kraju z dużą ilością reprezentantów naszego regionu Europy. A także jedyne miejsce komunikacji pomiędzy nauką a przemysłem w obrębie branży. To dwie olbrzymie zalety Kongresu Przemysłu Gumy i Kauczuków.

Tradycyjnie, o program Kongresu zadbał Pan Andrzej Smorawiński.

Kongres to konferencja skupiająca najbardziej aktywną część środowiska kauczukowego w Polsce, na dodatek zbierająca bardzo pozytywne opinie Uczestników.

REKLAMA:


Idea Kongresu jest niezmienna i zarazem prosta: poszerzanie wiedzy i horyzontów w atmosferze integracji naszej branży. Niewątpliwie przyczynią się do tego nasi znakomici prelegenci, prezentujący ciekawe technologiczno-rynkowe nowości.

Cel spotkania: merytoryczna dyskusja nad zmianami w obrębie rynku i technologii, które zaowocują wnioskami i refleksjami, przekładającymi się na lepsze funkcjonowanie firm.

Miejsce i data spotkania: Sala konferencyjna warszawskiego hotelu Sound Garden w dniu 25.10.2018.


(Oceń ten artykuł):
(2.3)

Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt