chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » płytki » Jak malować nowe ściany przy sypkim podłożu?

Jak malować nowe ściany przy sypkim podłożu?

03.08.2017
Zakup i odbiór nowego mieszkania należą do ważnych i bardzo emocjonujących momentów w życiu. Już tak niewiele dzieli nas od tego, by wygodnie zasiąść na kanapie i cieszyć się urokiem własnych czterech kątów.

Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Pozostaje tylko wykończenie i urządzenie wnętrz - nie obędzie się zapewne bez malowania. Tylko jak przygotować nowe ściany do malowania, gdy podłoże jest zbyt chłonne lub sypkie? Warto w tej sytuacji zastosować preparat gruntujący Beckers Max Primer. Nie tylko wzmocni powierzchnię, ale też zwiększy wydajność nowej farby.

Jak odpowiednio przygotować się do malowania ścian? Na początku należy pamiętać, że świeże tynki nadają się do malowania po minimum 4 tygodniach. Zanim wałek pójdzie w ruch, trzeba też oczyścić ściany z kurzu czy brudu i usunąć słabo przylegające powłoki. Następnie należy zaszpachlować ubytki, a na koniec wygładzić wszystkie nierówności. Na oczyszczoną z pyłu ścianę nakładamy warstwę preparatu gruntującego Beckers Max Primer. Jeżeli powierzchnia jest bardziej chłonna, można pomalować ją drugi raz już po upływie dwóch godzin. Dalej, tak przygotowaną ścianę, malujemy farbą nawierzchniową w wybranym odcieniu, by cieszyć się pięknym kolorem na długi czas.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Fot. Beckers
Fot. Beckers
Beckers Max Primer doskonale wzmacnia słabe wcześniej niemalowane podłoże i zmniejsza jego chłonność. Co więcej poprawia przy tym przyczepność farby nawierzchniowej, dzięki czemu jest ona też bardziej wydajna. Preparat dostosowany jest do farb marki Beckers. Cechuje się niezwykłą wydajnością i jest od razu gotowy do użycia. Gdy ściany nie wymagają silnego stężenia preparatu, można go rozcieńczyć wodą zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Bezbarwna i bezrozpuszczalnikowa formuła jest bezpieczna dla środowiska. Produkt z powodzeniem może być stosowany m.in. w domach, biurach, szkołach czy szpitalach.

Autor: Beckers - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt