chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » płytki » Klej do płytek TILE 480 od Torggler

Klej do płytek TILE 480 od Torggler

29.05.2017
Klej cementowy o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, zmniejszonym spływie, wydłużonym czasie otwartym, odkształcalny, klasy C2TE S1 według normy EN 12004. Mrozoodporny.

Chemia budowlana - Fot. Torggler
Fot. Torggler

ZASTOSOWANIE:


Klej jest przeznaczony do przyklejania wszystkich typów płytek ceramicznych, terakotowych, klinkierowych, kamionkowych, do gresu porcelanowego i szkliwionego, mozaiki ceramicznej i szklanej oraz do nienasiąkliwego kamienia naturalnego, płyt żywicznych i kompozytowych (niewrażliwych na przebarwienia i odkształcenia).
Klejem Tile 480 można przyklejać wszystkie formaty płytek ceramicznych (max. długość boku płytki do 120 cm).
Klej jest szczególnie zalecany do przyklejania płytek na dużych powierzchniach podlegających odkształceniom termicznym (tarasy, balkony).

RODZAJE PODŁOŻY:


Do stosowania na podłożach takich jak: beton, beton komórkowy, cegły ceramiczne i silikatowe, tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe (wymagane gruntowanie). Zalecany do stosowania na istniejące okładziny naturalne, ceramiczne szkliwione i nieszkliwione (tzw. „klejenie płytka na płytkę"). Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, na podłogi i ściany, na podłoża trudne i nietypowe jak ogrzewanie podłogowe, hydroizolacje wykonane zaprawami cementowymi (ANTOL AQUAPROOF, ANTOL FLEX 1K, ANTOL FLEXISTAR, ANTOL FLEX 2K) w zbiornikach i basenach, na tarasach, balkonach oraz na niewysezonowane posadzki (przed zakończeniem procesów skurczowych) itp.
Przeczytaj również: Układamy nowe płytki na starych
REKLAMA:


ZUŻYCIE:


Zależne od rodzaju płytek, właściwości podłoża oraz metody nakładania, wynosi od 2,0 do 5,0 kg/m2.

Rodzaj opakowania: worek 25 kg,
Paleta: 50 worków.

Autor: Torggler - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt