chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje i spoiny do płytek Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » płytki » Klej do płytek TILE 350 od Torggler

Klej do płytek TILE 350 od Torggler

29.05.2017
Klej cementowy o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, zmniejszonym spływie, wydłużonym czasie otwartym, klasy C2TE według normy EN 12004. Mrozoodporny.

Chemia budowlana -

ZASTOSOWANIE:


Klej jest przeznaczony do przyklejania wszystkich typów płytek ceramicznych, terakoty, płytek gresowych, klinkierowych, kamionkowych, mozaiki ceramicznej, szczególnie zalecana do gresu porcelanowego o średnim formacie (max. długość boku płytki do 60 cm).
Wersja biała kleju może być stosowana do klejenia kamieni naturalnych o ile są nienasiąkliwe i wodoodporne, płyt żywicznych i kompozytowych (niewrażliwych na przebarwienia i odkształcenia). Do murowania luxferów.

RODZAJE PODŁOŻY:


Do stosowania na podłożach takich jak: beton, beton komórkowy, cegły ceramiczne i silikatowe, tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe (wymagane gruntowanie). Można stosować na istniejące okładziny naturalne, ceramiczne szkliwione i nieszkliwione (tzw. „klejenie płytka na płytkę"). Nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, na podłogi i ściany. Na podłoża trudne i nietypowe jak ogrzewanie podłogowe, tarasy, balkony o średnich powierzchniach pokrytych cementowymi hydroizolacjami (ANTOL AQUAPROOF, ANTOL FLEX 1K, ANTOL FLEXISTAR).
Przeczytaj również: Układamy nowe płytki na starych
REKLAMA:


ZUŻYCIE:


Zależne od rodzaju płytek, właściwości podłoża oraz metody nakładania, wynosi od 2,0 do 5,0 kg/m2.

Rodzaj opakowania: worek 25 kg,
Paleta: 50 worków.

Autor: Torggler - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Kleje i spoiny do płytek

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt