chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ogrody Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Ogrody

Czytaj więcej chemia budowlana - Układanie kostki brukowej metodą szczelną
sposób wyświetlania:
Ogrody - nowości produktowe

Połączenie kamyków, żwiru oraz grysów żywicą poliuretanową GaLaKreativ pozwala na stworzenie różnorodnych autorskich kompozycji ogrodowych. Ekologiczne spoiwo do kamienia i kruszyw ozdobnych GaLaKreativ firmy quick-mix gwarantuje, że stworzone przy jej użyciu nawierzchnie będą cieszyć swoim wyglądem przez długi czas i naturalnie podkreślą urok ogrodowej roślinności.

Nowoczesna lakierobejca impregnująca EXTREME WOOD CARE przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania wszelkich powierzchni drewnianych na zewnątrz pomieszczeń (pergole, altany, meble ogrodowe, płoty, podbitki itp.).

Bondex wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów z nowoczesnym hybrydowym preparatem Strong Wood Protection, łączącym w sobie zalety obu rodzajów impregnatów.

Nowa innowacyjna lakierobejca Tikkurila Valtti Plus Complete doskonale zabezpieczy drewno przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, a przy tym jest przyjazna dla zdrowia i środowiska.

Piękno oraz ochronę meblom ogrodowym i innym elementom wykończenia czy wyposażenia balkonów i tarasów nadadzą nowe produkty marki VIDARON – Olej do Mebli oraz Olej do Tarasów.

Prace budowlane w ogrodzie i najbliższym otoczeniu domu możemy z powodzeniem wykonać sami. Używając do ich wykonania SZYBKIEGO BETONU B-30, będziemy potrzebowali jedynie najprostszych narzędzi i konewki z wodą.

QUIKSET® wprowadził na rynek rozwiązanie - żywiczną masę montażową pozwalającą na montaż w podłożu elementów drewnianych czy metalowych.

Nowy produkt ALPOL AB B25 Beton B25 PLUS o klasie R2

Drewnochron wprowadził pierwszy na polskim rynku impregnat, który w łatwy sposób można nakładać profesjonalnym natryskiem.

Najnowszy produkt w ofercie LAKMY charakteryzuje się głęboką penetracją surowego drewna, zapewniając jego długotrwałą ochronę i dekorację. Produkt, ze względu na swoją kolorystykę, przeznaczony jest głównie do impregnacji galanterii ogrodowej dla dzieci jak np. piaskownice, domki, huśtawki.

Produkt – lakierobejca Satin Finish dostępna jest w dwóch nowych kolorach: modrzew palony (szary) i brzoza biała (biały).

Armorin 4 w 1 to farba do zabezpieczenia i dekoracji powierzchni stalowych i żeliwnych.

Malowanie na miarę mistrza – nowe systemy natryskowe Bosch PFS 3000-2 i PFS 5000 E

Emalia alkidowa dedykowana jest do malowania drewna, materiałów drewnopochodnych, elementów stalowych i żeliwnych oraz tynku i betonu
1
23456789następna »
« poprzednia
 
Jesteś w dziale:

Ogrody

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt