chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ogrody Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » ogrody » Pokoloruj swój dom

Pokoloruj swój dom

28.08.2009
„Pokoloruj swój dom” to program firmy Knauf Bauprodukte umożliwiający dobór kolorystyczny materiałów elewacyjnych. Dzięki nowoczesnym technikom komputerowym możemy sami zaprojektować kolorystykę domu i zobaczyć efekty co ułatwi nam podjęcie decyzji.

Chemia budowlana - Pokoloruj swój dom
Program „Pokoloruj swój dom” już jest dostępny dla wszystkich, którzy chcą wirtualnie pokolorować swój wymarzony dom (www.knauf-bauprodukte.pl / Serwis Techniczny). Program „Pokoloruj swój dom” jest to narzędzie pomocne w pracy dla architektów i projektantów. Korzystać z niego może jednak każdy, kto ma problem z wyborem kolorystyki elewacji. Niezdecydowani wybierać mogą spośród 275 kolorów farb i tynków dostępnych w palecie Knauf Bauprodukte.
Przeczytaj również: Etykiety energetyczne
REKLAMA:


Chemia budowlana - Pokoloruj swój dom
Bardzo istotna część projektowania architektonicznego dotyczy kolorów lub raczej wrażeń kolorystycznych dostarczanych nam przez zrealizowane obiekty. Postrzeganie koloru elewacji zależy od: zastosowanych materiałów do budowy ściany, technologii, pory dnia, rodzaju zastosowanej powierzchni (gładka, porowata itp.), koloru otoczenia, odległości od obiektu itp. Na różnice mogą mieć wpływ zmieniające się warunki atmosferyczne podczas aplikacji produktu, sposób postrzegania koloru na różnych ścianach, struktura i uziarnienie tynku. Dzięki programowi, w przeciągu kilku minut możemy zobaczyć jak zmienia się wygląd naszego domu. Co więcej możemy także podejrzeć jak wybrana barwa prezentować się będzie na elewacji w różnych porach dnia: rano, w południe i u schyłku dnia.

Knauf Bauprodukte

Autor: Knauf Bauprodukte - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

 
Jesteś w dziale:

Ogrody

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt